Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  «Авіто Бренд Компані» (м. Дніпропетровськ)«Авіто Бренд Компані» (м. Дніпропетровськ)
Номінація «Виробництво засобів особистої гігієни»

Керівником компанії є генеральний директор Поляцький Роман Анатолійович.

Компанія, на якій працює декілька сот осіб, заснована в кінці 2003 року

Першою продукцією, яку випустила компанія у 2004 році, були кухонні та лазневі губки та пакети для сміття під торговими маркми «Умка» та «Nortex». Потім в асортимент були введені й інші види продукції, а у 2005 році ТОВ «Авіто Бренд Компані» вийшло на косметичний ринок України із брендом «HERBALIS» (вологі серветки, солі для ван та ін.).

Серед особливих досягнень ТОВ «Авіто Бренд Компані» слід відзначити:
- розробку та впровадження нового виду продукції - вологих серветок з натуральними рослинними екстрактами під брендом «HERBALIS»;
- використання антибактеріального поролону для виробництва кухонних губок;
- запуск нового виду пакетів для сміття - з зав'язками замість затяжок.

Таким чином, тільки за 2005 рік ТОВ «Авіто Бренд Компані» здійснило розробку торгової бренду «HERBALIS», його позиціонування та запуск асортименту для таких видів продукції як вологі серветки, морські губки та солі для ван. За час існування компанії була побудована ефективна мережа дистриб'юторська мережа для збуту власної продукції.Підтримка продажу продукції компанії відбувається за допомогою власної торгової команди, а також за рахунок співробітництва з професійними агентствами для просування брендів на ринку.

ТОВ «Авіто Бренд Компані» постійно працює над підвищенням кваліфікації працівників компанії, приймаючи участь у спеціалізованих тренінгах.

Контактний телефон: 056 371 5870
Адреса:вул. Томська 288, м. Дніпропетровськ, Україна