Головна  ->  НовостиПерші підсумки відбору національної бізнес-премії
Перші підсумки відбору національної бізнес-премії У грудні Експертна Рада премії «Український Національний Олімп» визначила першу п'ятірку Лауреатів за результатами 2018 року. Прийом заявок та відбір кращих підприємств вітчизняному економіки за підсумками діяльності в цьому році почався в жовтні. Перші компанії і бренди, показники і характеристики яких відповідають основним критеріям відбору, відзначені професійною нагородою в наступних номінаціях:
Інвестиційно-девелоперська компанія Taryan Group, Київ, Провідний девелопер Києва: інновації та стримкий розвиток. Компанія формує нові орієнтири в будівництві і девелопменті столиці. Професійна команда та багаторічний досвід дозволяють цьому девелоперу створювати функціональні і ергономічні об'єкти, які гармонійно інтегровані в архітектуру міста і є зразком сучасного стилю та комфорту.
Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд», Київ, Лідер галузі: нові стандарти житла та соціальна відповідальність За 27 років роботи в будівництві ця найбільша українська корпорація ввела в експлуатацію 60 будинків, для реалізації проектів різної складності об'єднала проектні інститути, будівельні і монтажні підприємства по всій Україні, стала активним учасником державних програм зі стимулювання будівництва доступного житла.
ПП «Надія», Черкаси, Кращий роботодавець: за вагомий внесок у реалізацію державної політики зайнятості. Цього забудовника відрізняють багаторічний досвід будівництва та професійний підбір кадрів. Компанія активно створює робочі місця (штат понад 400 фахівців), що сприяє соціально-економічному зростанню регіону; забезпечує соціальні гарантії та додаткові пільги співробітникам, підвищуючи їх кваліфікацію і професіоналізм.
Будівельна корпорація Ріел, Львів, Лідер ринку житла м Львова. За 15 років своєї роботи в вітчизняної будівельної галузі корпорація РИЕЛ стала лідером на ринку нерухомості Львова та успішно вийшла на столичний будівельний ринок. Житлові комплекси корпорації мають неповторний характер, який передається архітектурою, атмосферою, назвою, і надають мешканцям максимально комфортні умови проживання.
MATARI, Київ, Бренд року: якість і надійність. Цей бренд об'єднує 15 виробничих підприємств по всьому світу, відрізняється великим асортиментом енергообладнання. Постійне впровадження найсучасніших технологій, дозволяє компаніям виробляти техніку і постійно модернізувати її, при повній відповідності існуючим світовим стандартам і нормам якості та безпеки.

Премією «Український Національний Олімп», заснованої в 2006 році, щорічно відзначаються найбільш значущі проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному порталі Business Olimp Awards www.olimpawards.org

Визначено перших переможців національної премії 2018 року
Щомісячно експерти премії розглядають подані документи та проводять відбір серед компаній та брендів, рекомендованих професійними спілками. Кандидати на премію «Український Національний Олімп» оцінюються за наступними критеріями: репутація в професійному співтоваристві; динаміка розвитку; ринкова позиція (кількісні та якісні показники); інновації, технічні та технологічні нововведення; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові програми та продукти. Першими Лауреатами премії в цьому році стали міжнародний бренд Matari, який об'єднує 15 виробничих підприємств по всьому світу, при величезному асортименті енергетичного обладнання -- в номінації «Бренд року: якість та надійність», корпорація РІЕЛ в номінації «Лідер ринку житла м. Львова» за стрімкий розвиток та великі обсяги будівництва на Львівщині.

У травні розпочато відбір на звання Лауреата всеукраїнської премії «Український Національний Олімп 2018»
Експертна Рада премії почала розглядати документи компаній-номінантів, рекомендованих галузевими асоціаціями. Відбір на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» проводиться за методикою експертних оцінок. На підставі спеціально розроблених анкет, які заповнюють компанії-номінанти, а також даних з відкритих джерел (ЗМІ, спеціалізовані форуми, споживчі опитування), експерти вибирають найкращих. При відборі компаній враховуються публічна інформація про діяльність, експертні оцінки галузевих фахівців, а також відомості з професійних асоціацій. Наприкінці цього року планується підвести підсумки відбору та визначити кращих. Нагадуємо, що щорічно всеукраїнською премією «Український Національний Олімп» відзначаються компанії, які внесли значний внесок у розвиток своєї галузі, ввели нові продукти та ноу-хау, досягли лідерських позицій, а також ті компанії, які використовують нові інноваційні технології.

Спілка фахівців нерухомого майна України стала експертом BOA
У вересні 2017 року в Експертну раду професійних премій Business Olimp Awards увійшов Президент Спілки фахівців нерухомого майна України Віктор Несин. Відбір на звання Лауреата премії «Український Будівельний Олімп» здійснюється за методом експертних оцінок. Номінантів оцінюють експерти, які не беруть участі у бізнесі, але добре його знають. Серед них глави професійних галузевих асоціацій. Експертна Рада премій розглядає документи, які надають компанії-номінанти, а також результати моніторингу інформації про них, який проводить Служба професійних премій. Експертна оцінка враховує репутацію компанії в професійному співтоваристві, інновації, технічні та технологічні нововведення, виконання зобов'язань перед клієнтами, нові програми, продукти, об'єкти, введені в експлуатацію.

Остаточні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп»
Експертна Рада премії оголоси результати щорічного відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» за підсумками 2016 року. Заявки від компаній почали прийматися в жовтні минулого року. Експерти оцінювали претендентів за такими критеріями:

Репутація компанії в професійному співтоваристві;
Інновації, технічні та технологічні нововведення;
Виконання зобов'язань перед клієнтами;
Наявність нових програм, продуктів, об'єктів;
Якість сервісу, робіт, послуг.

За підсумками відбору премією в наступних номінаціях відзначені: АН «РЕАЛ КОМ КИЇВ», Ріелтор року. Компанія надає інформаційні послуги в багатьох сферах українського ринку нерухомості, спеціалізується на оренді, купівлі та продажу всіх видів нерухомості, співпрацює з відомими вітчизняними забудовниками, постійно збільшує обсяг послуг і проводить повний юридичний супровід на всіх етапах проведення операцій з нерухомістю.

Буча Житлобуд 1, Професійний і надійний забудовник. Візитною карткою компанії стали великі житлові об'єкти в передмісті столиці. Масштаби будівництва, використання сучасних технологій і матеріалів, гнучка цінова політика дозволили цьому забудовнику заслужити репутацію професіонала.

ЖК «Атріум», Ірпінь, Якісні матеріали, енергозбереження, повне оздоблення квартир. Новий житловий комплекс в престижному столичному передмісті має наступні переваги в порівнянні з іншими новобудовами Ірпеня: краще оздоблення квартир, сучасні системи опалення, звукоізоляції, якісні матеріали для фасаду, сходових майданчиків та парадних.

ЖК «Ренесанс», Запоріжжя, Преміум житло: сучасний стиль, доступні ціни, сприятлива екологія. Цей сучасний престижний комплекс побудований і введений в експлуатацію компанією ТОВ «СПС-Інвест». Основними перевагами новобудови є дотримання термінів здачі, розвинена інфраструктура, вибір планувань власниками квартир, упорядкована прибудинкова територія і озеленення, а також розташування в екологічно чистій парковій зоні.

ЖК Skyline, Київ, Елітна новобудова року. Ультрасучасний житловий комплекс, синтез передових дизайнерських ідей і комфорту, об'єднує своїх мешканців новими соціальними стандартами. Проект комплексу розроблений співтовариством української і німецької компаній, а реалізований Amstar Europe, міжнародною інвестиційною компанією з управління нерухомістю

Könner & Söhnen, Німеччина, Кращий товар року. Ексклюзивним імпортером та представником цього європейського бренду в Україні є компанія «Техно Трейд КС». Генератори та садова техніка ТМ Könner & Söhnen, «народного бренду» з демократичною ціною і традиційним німецьким якістю, відрізняється високим ресурсом, тривалістю безперервної роботи, відсутністю дефектів і екологічністю.

КНЛ Девелопмент, Київ, Компанія міжнародного зразка, надійність та стрімкий розвиток. КНЛ Девелопмент -- забудовник з багаторічним досвідом в сфері будівництва малоповерхових будинків. Найбільш значимими проектами компанії є ЖК "Almond Apartments" та ЖК "Urban Ranch", концепція якого заснована на екологічності, створенні пейзажної зеленої паркової зони та унікального архітектурного середовища в стилі "міського ранчо".

Окна Люкс, Харків, Європейський стандарт якості та доступна ціна. Компанія розробила і запатентувала власну систему алюмінієво-дерев'яних вікон і виготовляє в Україні вікна Grand і Grand+, використовуючи комплектуючі від європейських виробників та фурнітуру МАСО. У 2016 році, у результаті співпраці з компанією Mixall нею розроблені вікна Frame glass з підвищеними енергозберігаючими характеристиками. Продукція компанії не поступається за якістю кращим європейським аналогам і набагато нижча в ціні.

Петрівський квартал, Київ, Наймасштабніший житловий комплекс в Україні. Один з найбільших в країні сімейний житловий комплекс закритого типу, який розташований в екологічно чистому районі, в передмісті Києва. Сімейні цінності – це пріоритет у розвитку комплексу, де створена власна інфраструктура (численні спортивні майданчики, дитячі садки і початкова школа, ресторани), а також налагоджена цілодобова охорона прибудинкової території.

Перша транспортна компанія "PRIME", Харків, Перевізник року. Компанія займається вантажними перевезеннями, транспортною логістикою, експедируванням, має широку мережу філій і АЗС, власні автопарк та станцію технічного обслуговування. Суттєвими перевагами компанії є десятирічний досвід роботи, практика міжнародних перевезень, професійна команда і власна система освіти персоналу.

Ukrpanel, Київ, Європейський рівень будівництва пасивних споруд і якісна продукція. Компанія займається виробництвом і продажем СІП панелей, домокомплектів, термоблоків, пінопласту, а також будівництвом пасивних будинків за власною запатентованою технологією, яка забезпечує забудовам додаткову теплоізоляцію, гідроізоляцію, затримує поширення вогню.

Фабрика тепла, Київ, Ефективне енергозбереження та обладнання власного виробництва для економного опалення будівель. Під цим брендом розробляються і реалізуються комплексні рішення з енергозбереження будівель різного призначення, а також виготовляється сучасне обладнання на основі альтернативних джерел енергії для забезпечення опалення та гарячого водопостачання -- геотермальні теплові насоси і сонячні колектори SENSO. Їх перевагами є вигідна ціна, екологічність, економічність і автономність.

ЧерновціБудИнвест, Гарантія якості та професіоналізм. Ця регіональна будівельно-інвестиційна компанія вже більше 10 років успішно працює в сфері житлової та комерційної нерухомості. Забудовник використовує сучасні будівельні матеріали та технології, реалізуючи типові та індивідуальні проекти з гарантією якості на всі види виконаних робіт.

Підведені попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» 2016
В кінці 2016 року Експертною Радою премії «Український Національний Олімп» були визначені перші Лауреати. Ними стали:

АН «РЕАЛ КОМ КИЇВ», в номінації «Ріелтор року». Компанія надає інформаційні послуги в багатьох сферах українського ринку нерухомості, спеціалізується на оренді, купівлі та продажу всіх видів нерухомості, співпрацює з відомими вітчизняними забудовниками, постійно збільшує обсяг послуг і проводить повний юридичний супровід на всіх етапах проведення операцій.

ЖК «Атріум», м. Ірпінь, в номінації «Якісні матеріали, енергозбереження, повне оздоблення квартир». Новий житловий комплекс в престижному столичному передмісті має декілька переваг в порівнянні з іншими новобудовами Ірпеня: краще опорядкування квартир, сучасні системи опалення, звукоізоляції, якісні матеріали благоустрою фасаду будинку, сходових майданчиків та парадних.

ЖК «Ренесанс», м. Запоріжжя, в номінації «Преміум житло: сучасний стиль, доступні ціни, сприятлива екологія». Цей сучасний престижний комплекс побудований і введений в експлуатацію компанією ТОВ «СПС-Інвест». Основними перевагами новобудови є дотримання термінів здачі, розвинена інфраструктура, вибір планувань власниками квартир, упорядкована прибудинкова територія і озеленення, а також розташування в екологічно чистій парковій зоні.

КНЛ Девелопмент, м. Київ, у номінації «Компанія міжнародного зразка, надійність і стрімкий розвиток». КНЛ Девелопмент -- забудовник з багаторічним досвідом в сфері будівництва малоповерхових будинків. Найбільш значимими проектами компанії є ЖК "Almond Apartments" та ЖК "Urban Ranch", концепція якого заснована на екологічності, створення пейзажної зеленої паркової зони та унікального архітектурного середовища в стилі "міського ранчо".

Петрівський квартал, м.Київ, у номінації «Самий масштабний житловий комплекс в Україні». Один з найбільших в країні сімейний житловий комплекс закритого типу, який розташований в екологічно чистому районі, в передмісті Києва. Сімейні цінності – це пріоритет у розвитку комплексу, де діє прогресивна інфраструктура, а також власна культурна програма, побудовані численні спортивні майданчики, дитячі садки та початкова школа, ресторани, а також налагоджена цілодобова охорона прибудинкової території.

Перша транспортна компанія "PRIME", м. Харків, в номінації "Перевізник року". Компанія займається вантажними перевезеннями, транспортною логістикою, експедируванням, має широку мережу філій і АЗС, власні автопарк та станцію технічного обслуговування. Суттєвими перевагами компанії є десятирічний досвід роботи, практика міжнародних перевезень, професійна команда і власна система освіти персоналу "Prime Academy".

Skyline, м. Київ, Елітна новобудова року. Ультрасучасний житловий комплекс, синтез передових дизайнерських ідей і комфорту, об'єднує своїх мешканців новими соціальними стандартами. Проект комплексу розроблений співтовариством української та німецької компаній, а реалізований Amstar Europe, міжнародної інвестиційної компанією з управління нерухомістю.

Професійні премії Business Olimp Awards засновані в 2005 році і охоплюють шість галузей вітчизняної економіки. Премією «Український Національний Олімп» щорічно нагороджуються найбільш помітні і значущі проекти, компанії, бренди українського бізнесу.

Визначено перших Лауреатів премії «Український Національний Олімп» у 2016 році.
В липні цього року Експертна Рада всеукраїнської професійної премії почала розглядати документи компаній-номінантів, рекомендованих галузевими асоціаціями. Відбір на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» проводився за методикою експертних оцінок. На підставі спеціально розроблених анкет, які заповнюють компанії-номінанти, а також даних з відкритих джерел (ЗМІ, спеціалізовані форуми, споживчі опитування), експерти вибирають найкращих. У серпні були підбиті перші результати відбору та премійовані компанії, які успішно працюють на вітчизняному ринку.

У квітні Асоціація ріелторів України увійшла у Експертну Раду премії
Відбір на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» здійснюється за методом експертних оцінок. Номінантів оцінюють експерти, які не беруть участі у бізнесі, але добре його знають, наприклад, глави професійних асоціацій. У квітні 2016 року в Експертну раду професійних премій Business Olimp Awards увійшов Президент Асоціації фахівців нерухомості (ріелторів) України Злидень Сергій Анатолійович.

У лютому 2016 року введено нові критерії відбору Лауреатів
Експертна Рада премії «Український Національний Олімп» оцінюючи компанії та організації вирішила орієнтуватись на наступні критерії:
•репутація компанії в професійному співтоваристві,
•інновації, технічні та технологічні нововведення,


У грудні 2015 року програма Business Olimp Awards почала активне просування в регіонах
Досі велика частина нагороджуваних професійними преміями компаній була з Києва та Київської області.


Страницы: [1] 2 3 4 5