Головна  ->  НовостиВ червні 2011 року Експертна Рада професійних премій Business Olimp Awards почала відбір кращих галузевих компаній на звання Лауреатів
На відміну від попередніх років в цьому році при відборі особлива увага приділяється репутації компанії, її діловим стосункам з іншими учасниками професійного середовища, відгукам клієнтів та публікаціям в ЗМІ.

28 квітня 2011 року в Малому Маріїнському палаці відбулася урочиста Церемонія нагородження Лауреатів професійних премій Business Olimp Awards
Церемонія проходила в форматі світського рауту в стилі епохи Відродження. Серед запрошених - голови професійних спілок і асоціацій, представники ЗМІ, керівники компаній, що стали Лауреатами за підсумками відбору в 2010 році в фінансовій, будівельній, продовольчої, торгової, транспортної, юридичної галузях.

У травні 2010 року Експертна Рада Business Olimp Awards почала відбір кращих галузевих компаній на звання Лауреата професійної премії в номінації, що характеризує конкурентну перевагу компанії При відборі експерти оцінюють компанії за наступними критеріями:


Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Підприємець року» став генеральний директор ТОВ «Системи Швидкого харчування» Марк Зархін
Члени Експертної ради премій, керівники Ассоціації франчайзингу, Торгово-промислової палати України та Спілки малих, середніх та приватизованих підприємств України затвердили Марка Зархіна, генерального директора компанії Системи Швидкого Харчування, розробника концепцій ресторанів «Піца Челентано», «Картопляна хата», «Дарвін», Кафе «Пункт», Кафе «Япі-Острів Суші», ресторану-пивоварні «Кумпель» та інших, організатором системи франчайзингових мереж ресторанів власних торгових марок в Україні та Молдові та клубу EGOїсти (950 000 членів), Лауреатом премії «Український Національний Олімп» в номінації «Підприємець року».

Планується, що наступний фестиваль Трипільське коло, відбудеться 30 червня - 03липня 2011 року
Цей захід було нагороджено премією «Український Національний Олімп» в номінації «Культурна подія року». Фестиваль в 2011 році буде присвячено вітру. Кожного року захід присвячується однієї з стихій. В 2008 році фестиваль проходив під гаслом води, в 2009 році він називався «Трипільське коло. Земля», в 2010 році він був присвячен вогню, а в наступному році стихією цього заходу стане вітер. Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО– 2011. ПОВІТРЯ» привернути увагу громадськості до стану озонового шару планети, проблем глобального потепління, збереження «зелених легень планети».

Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Новинка року» став суб'єкт підприємницької діяльності Володимир Логвиненко
Його нагороджено за розробку гри Wecanomy, яка дозволяє учасникам не тільки розвинути навички підприємницької діяльності, але і сколотити початковий капітал для неї. Умови гри враховують реалії та специфіку вітчизняної економіки. Он-лайн версія Wecanomy надає учасникам унікальну можливість мережевого пошуку бізнес-партнерів, формування команд та інфраструктури власного бізнесу

«Книжковий Клуб« Клуб Сімейного Дозвілля », Лауреат премії« Український Національний Олімп» (за результатами відбору в 2010 р.) об'єднує сьогодні 1900000 українських сімей.
Це видавництво пропонує своїм клієнтам сервіс європейського рівня. Інтернет -- магазин Клубу пропонує купити книги всіх жанрів і напрямів: новинки художньої, прикладної, навчальної, дитячої літератури.

Відбулася урочиста церемонія нагородження Лауреатів професійних премій «Business Olimp Awards»
18 жовтня 2008 року в Українському Домі відбулася урочиста церемонія нагородження премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп» та «Український Фінансовий Олімп». На світський раут були запрошені відомі політики, бізнесмени, журналісти, представники дипломатичних кіл та державних установ. Гості мали можливість поспілкуватися під чудову музику в стилі французького шансону, яку виконали група «Night Groop” та Юлія Рома.

18 жовтня 2008 року в Українському домі відбудеться урочиста Церемонія нагородження Лауреатів всеукраїнських професійних премій Business Olimp Awards
На церемонії відбудеться нагородження Лауреатів премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп» та «Український Фінансовий Олімп». Лауреатам будуть вручені символи професійного визнання – бронзові статуетки, золоті значки, почесні дипломи.

Раїса Богатирьова стала Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Людина-легенда».
Урочиста Церемонія нагородження Лауреатів премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп» та «Український Фінансовий Олімп» відбудеться 18 жовтня 2008 року о 18. 00 в Українському домі, яку відкриє Президент Українського союзу промисловців і підприємців, народний депутат України Анатолій Кінах.


Страницы: 1 2 [3] 4 5