Головна  ->  НовостиПланується, що наступний фестиваль Трипільське коло, відбудеться 30 червня - 03липня 2011 року
Цей захід було нагороджено премією «Український Національний Олімп» в номінації «Культурна подія року». Фестиваль в 2011 році буде присвячено вітру. Кожного року захід присвячується однієї з стихій. В 2008 році фестиваль проходив під гаслом води, в 2009 році він називався «Трипільське коло. Земля», в 2010 році він був присвячен вогню, а в наступному році стихією цього заходу стане вітер. Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО– 2011. ПОВІТРЯ» привернути увагу громадськості до стану озонового шару планети, проблем глобального потепління, збереження «зелених легень планети».

Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Новинка року» став суб'єкт підприємницької діяльності Володимир Логвиненко
Його нагороджено за розробку гри Wecanomy, яка дозволяє учасникам не тільки розвинути навички підприємницької діяльності, але і сколотити початковий капітал для неї. Умови гри враховують реалії та специфіку вітчизняної економіки. Он-лайн версія Wecanomy надає учасникам унікальну можливість мережевого пошуку бізнес-партнерів, формування команд та інфраструктури власного бізнесу

«Книжковий Клуб« Клуб Сімейного Дозвілля », Лауреат премії« Український Національний Олімп» (за результатами відбору в 2010 р.) об'єднує сьогодні 1900000 українських сімей.
Це видавництво пропонує своїм клієнтам сервіс європейського рівня. Інтернет -- магазин Клубу пропонує купити книги всіх жанрів і напрямів: новинки художньої, прикладної, навчальної, дитячої літератури.

Відбулася урочиста церемонія нагородження Лауреатів професійних премій «Business Olimp Awards»
18 жовтня 2008 року в Українському Домі відбулася урочиста церемонія нагородження премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп» та «Український Фінансовий Олімп». На світський раут були запрошені відомі політики, бізнесмени, журналісти, представники дипломатичних кіл та державних установ. Гості мали можливість поспілкуватися під чудову музику в стилі французького шансону, яку виконали група «Night Groop” та Юлія Рома.

18 жовтня 2008 року в Українському домі відбудеться урочиста Церемонія нагородження Лауреатів всеукраїнських професійних премій Business Olimp Awards
На церемонії відбудеться нагородження Лауреатів премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп» та «Український Фінансовий Олімп». Лауреатам будуть вручені символи професійного визнання – бронзові статуетки, золоті значки, почесні дипломи.

Раїса Богатирьова стала Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Людина-легенда».
Урочиста Церемонія нагородження Лауреатів премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп» та «Український Фінансовий Олімп» відбудеться 18 жовтня 2008 року о 18. 00 в Українському домі, яку відкриє Президент Українського союзу промисловців і підприємців, народний депутат України Анатолій Кінах.

Зміни в Експертній Раді «Українського Національного Олімпу»
Членом Експертної Ради «Український Національний Олімп» став Багрій П.І., Президент Асоціації фармацевтичних виробників України.

Представником „Секретаріату українських премій” в Житомирський області став Лисак Юрій Миколайович
Лисак Ю.М. живе та працює в місті Житомірі. Має вищу юридичну освіту та багатий досвід роботи в державних та комерційних структурах (Житомирське дочірнє підприємство Зовнішньоекономічної акціонерної компанії „Світязь”, Житомирське обласне управління Пенсійного фонду України, „Житомирський м’ясокомбінат”, ТОВ „Анна”, ТОВ „Алегро – 2006”, ТОВ „Лучіа”).

15 грудня 2007 року в Українському домі відбудеться урочиста Церемонія нагородження Лауреатів всеукраїнських професійних премій Business Olimp Awards.
15 грудня 2007 року в Українському домі відбудеться урочиста Церемонія нагородження Лауреатів всеукраїнських професійних премій Business Olimp Awards.

3 липня 2007 року. Лауреатом премії «Український Національний Олімп» стала голова Київської обласної адміністрації Віра Ульянченко.
Віра Ульянченко нагороджена в номінації «Людина-Легенда» за рішення соціальних проблем Київської області. В обгрунтуванні на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» відмічений її внесок у вдосконалюванні медичного обслуговування в Київській області: відкриття понад 60 фельдшерсько-акушерських пунктів в Київській області, чотири пологові відділення в лікарнях, пологові будинки в Білій Церкві і будинку сім'ї і дитини в місті Ірпень, діяльність по розробці проектів з будівництва доріг – великої кільцевої і дороги через Іванківський і Поліський райони до Білорусі з облаштуванням міжнародного пропускного пункту, заняття проектом відновлення гетьманської столиці Батурін.


Страницы: 1 2 [3] 4 5