Головна  ->  Новости3 липня 2007 року. Лауреатом премії «Український Національний Олімп» став український художник Ігор Тімчук.
Ігор Тімчук отримав премію в номінації «За створення орігінального образотворчого стилю” за застосування оригінального методу формування щільної фактурної поверхні картин, створення своєрідної колірної і символічної мови. Ім'я цього українського художника широко відоме за межами України. Його роботи виставлялися на багатьох міжнародних виставках. У наший країні він отримав премію вперше.

21 квітня 2007 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася друга урочиста Церемонія нагородження Business Olimp Awards.
Лауреатам професійних премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп», «Українский Фінансовий Олімп» були вручені символи професійного визнання – бронзові статуетки, золоті значки, почесні дипломи.

21 квітня 2007р. у Києві в приміщенні КМДА відбудеться церемонія нагородження лауреатів профессійних премій 2006 року: "Український національний Олімп", "Український фінансовий Олімп", "Український будівельний Олімп".
На церемонії будуть присутні компанії-лауреати, представники міської та обласної влади, а також київські та регіональні ЗМІ.

3 квітня 2007 року Лауреатом премії «Український Національни Олімп» у номінації «Банкір року Автономної Республіки Крим» став Голова правління АБ «Морський» Аксьонов В’ячеслав Вікторович В’ячеслав Вікторович відмічен премією за значний особистий всесок у становлення та розвиток сучасної банківської справи у Автономній Республиці Крим
Нагадуємо, що премія «Український Нацональний Олімп» заснована з ініціативи громадських професійних організацій на початку 2005 року.

12 березня 2007 року нагороду від щорічної премії «Український Національний Олімп» отримав Президент ЗАТ «ЗОЛОТІ ВОРОТА» Самусєв Сергій Володимирович. Перемога отримана у номінації «За найвищі темпи розвитку компанії».
Експертами було відмічено створення і динамічний розвиток багатопрофільної будівельної корпорації, будівництво елітних котеджних селищ, використання прогресивних технологій. А також високий професіоналізм персоналу компанії, сприяння створенню нових робочих місць, своєчасне виконання ділових зобов’язань. Премія «Український Національний Олімп» є спеціальною нагородою, що свідчить про значний внесок компанії в розвиток національної економіки, в тому числі в будівельному секторі.

5 січня Лауреатом премії «Український Національни Олімп» у номінації «Виробництво та персоналізація фінансових карток міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard та GSM-карток» стало ТОВ «Підприємство «Пластик Карта» (Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці
Компанія відмічена премією за впровадження нового напрямку виробництва – першого в Україні Бюро промислової персоналізації фінансових карток міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard та GSM – карток.

11 січня Лауреатом премії «Український Національни Олімп» у номінації «За формування вітчизняного ринку перестрахування» стала ЗАТ «Перестрахова компанія «VAB RE»
ЗАТ «Перестрахова компанія «VAB RE» ініціювала проведення щорічного Форуму Київські зустрічі перестраховиків «Золота Осінь», який проводиться вже 2 роки поспіль (2005, 2006 рр.) В 2006 році при підтримці «VAB RE» та за сприянням Ліги страхових організацій України було проведено Першу міжнародну конференцію з перестрахування «Київська весна 2006».

Секретаріат Українських премій взяв участь в роботі IV міжнародного медіафорума
Форум проходив з 14 по 16 листопада в Киве у виставковому центрі ЕКСПО Плаза (м. Лівобережна) В рамках медіафорума відбулася прес-конференція «Моя Україна-це мій подвиг добра», на яку були запрошені представники Кабінету Міністрів України, Міжнародного добродійного фонду «Сумісна творчість», Секретаріату Українських премій, ЗМІ. Присутні були ознайомлені з методикою відбору лауреатів українських професійних премій, а також цілями і завданнями преміальних програм.

В травні 2006 року при «Секретаріаті українських премій» було започатковано ще дві Програми – «Український Торгівельний Олімп» та «Український Продовольчий Олімп».
Цілями цих програм є • нагородження вищою професійною нагородою кращих установ і фахівців торгівельного та продовольчого комплексу; • широке висвітлення та забезпечення інформаційною підтримкою загальнодержавного рівня кращих галузевих досягнень; • виявлення на основі багатофакторного експертного аналізу найбільш динамічних, надійних та ефективно працюючих ринкових структур; • подальша орієнтація споживачів, українських і закордонних партнерів, громадськості, державних інститутів на найбільш активні та надійні з погляду організації й ведення бізнесу установи харчової та торгівельної галузей, що працюють на українському ринку.

На початку квітня розпочався прийом документів від претендентів на премію Український Національний Олімп в 2006 році
Відбір претендентів проводиться за оригінальною апробованою методикою. Вона являє собою якісну оцінку, яка не зводиться до простого ранжування за тим чи іншим балансовим показником.


Страницы: 1 2 3 [4] 5