Головна  ->  НовостиЗміни в Експертній Раді «Українського Національного Олімпу»
Членом Експертної Ради «Український Національний Олімп» став Багрій П.І., Президент Асоціації фармацевтичних виробників України.

Представником „Секретаріату українських премій” в Житомирський області став Лисак Юрій Миколайович
Лисак Ю.М. живе та працює в місті Житомірі. Має вищу юридичну освіту та багатий досвід роботи в державних та комерційних структурах (Житомирське дочірнє підприємство Зовнішньоекономічної акціонерної компанії „Світязь”, Житомирське обласне управління Пенсійного фонду України, „Житомирський м’ясокомбінат”, ТОВ „Анна”, ТОВ „Алегро – 2006”, ТОВ „Лучіа”).

15 грудня 2007 року в Українському домі відбудеться урочиста Церемонія нагородження Лауреатів всеукраїнських професійних премій Business Olimp Awards.
15 грудня 2007 року в Українському домі відбудеться урочиста Церемонія нагородження Лауреатів всеукраїнських професійних премій Business Olimp Awards.

3 липня 2007 року. Лауреатом премії «Український Національний Олімп» стала голова Київської обласної адміністрації Віра Ульянченко.
Віра Ульянченко нагороджена в номінації «Людина-Легенда» за рішення соціальних проблем Київської області. В обгрунтуванні на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» відмічений її внесок у вдосконалюванні медичного обслуговування в Київській області: відкриття понад 60 фельдшерсько-акушерських пунктів в Київській області, чотири пологові відділення в лікарнях, пологові будинки в Білій Церкві і будинку сім'ї і дитини в місті Ірпень, діяльність по розробці проектів з будівництва доріг – великої кільцевої і дороги через Іванківський і Поліський райони до Білорусі з облаштуванням міжнародного пропускного пункту, заняття проектом відновлення гетьманської столиці Батурін.

3 липня 2007 року. Лауреатом премії «Український Національний Олімп» став український художник Ігор Тімчук.
Ігор Тімчук отримав премію в номінації «За створення орігінального образотворчого стилю” за застосування оригінального методу формування щільної фактурної поверхні картин, створення своєрідної колірної і символічної мови. Ім'я цього українського художника широко відоме за межами України. Його роботи виставлялися на багатьох міжнародних виставках. У наший країні він отримав премію вперше.

21 квітня 2007 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася друга урочиста Церемонія нагородження Business Olimp Awards.
Лауреатам професійних премій «Український Національний Олімп», «Український Будівельний Олімп», «Українский Фінансовий Олімп» були вручені символи професійного визнання – бронзові статуетки, золоті значки, почесні дипломи.

21 квітня 2007р. у Києві в приміщенні КМДА відбудеться церемонія нагородження лауреатів профессійних премій 2006 року: "Український національний Олімп", "Український фінансовий Олімп", "Український будівельний Олімп".
На церемонії будуть присутні компанії-лауреати, представники міської та обласної влади, а також київські та регіональні ЗМІ.

3 квітня 2007 року Лауреатом премії «Український Національни Олімп» у номінації «Банкір року Автономної Республіки Крим» став Голова правління АБ «Морський» Аксьонов В’ячеслав Вікторович В’ячеслав Вікторович відмічен премією за значний особистий всесок у становлення та розвиток сучасної банківської справи у Автономній Республиці Крим
Нагадуємо, що премія «Український Нацональний Олімп» заснована з ініціативи громадських професійних організацій на початку 2005 року.

12 березня 2007 року нагороду від щорічної премії «Український Національний Олімп» отримав Президент ЗАТ «ЗОЛОТІ ВОРОТА» Самусєв Сергій Володимирович. Перемога отримана у номінації «За найвищі темпи розвитку компанії».
Експертами було відмічено створення і динамічний розвиток багатопрофільної будівельної корпорації, будівництво елітних котеджних селищ, використання прогресивних технологій. А також високий професіоналізм персоналу компанії, сприяння створенню нових робочих місць, своєчасне виконання ділових зобов’язань. Премія «Український Національний Олімп» є спеціальною нагородою, що свідчить про значний внесок компанії в розвиток національної економіки, в тому числі в будівельному секторі.

5 січня Лауреатом премії «Український Національни Олімп» у номінації «Виробництво та персоналізація фінансових карток міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard та GSM-карток» стало ТОВ «Підприємство «Пластик Карта» (Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці
Компанія відмічена премією за впровадження нового напрямку виробництва – першого в Україні Бюро промислової персоналізації фінансових карток міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard та GSM – карток.


Страницы: 1 2 3 [4] 5