Головна  ->  НовостиВ жовтні 2014 р київський міжнародний фестиваль «Молодість» став Лауреатом Премії «Український Національний Олімп»
Фестиваль було нагороджено в номінації «Культурна подія року». Праця команди фестивалю була відзначена експертами премії в зв’язку з заходами, що проводяться його організаторами зараз в столиці.

Визначені перші Лауреати премії "Український Національний Олімп" за підсумками 2014 року
Першими Лауреатами премії «Український Національний Олімп» за підсумками відбору цього року стали

15 травня ухвалено рішення розширити склад Експертної Ради професійних премій
Найближчим часом до складу експертів, які обирають і номінується кращих в різних галузях української економіки, увійдуть представники галузевих компаній-лідерів і агентства, що займаються стратегічними комунікаціями.

30 грудня 2013 закінчено відбір на звання Лауреата Премії «Український Національний Олімп»
Компанії відбиралися за оновленою методикою, яка базується на експертних оцінках і опитуваннях в середовищі професійних співтовариств

З 1 червня 2013 розпочався відбір на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» цього року
Для участі у відборі номінанту необхідно заповнити анкету, а також надати детальну інформацію про свою професійну та громадську діяльність.

1 грудня 2012 Експертна Рада премій Business Olimp Awards ввела нову форму анкет для компаній-номінантів
Внесення змін до анкет, які отримують компанії, що претендують на звання Лауреата професійних премій, викликане економічною ситуацією в Україні і проведеній урядом податковою реформою. Зокрема значно скорочені ті розділи анкет-опитувальників, які були присвячені фінансовим показникам компаній і їх балансовими даними.

1 серпня 2012 закінчено відбір на звання Лауреатів премії «Український Національний Олімп»


У січні 2012 року програма Business Olimp Awards почала активне просування в регіонах
Досі велика частина нагороджуваних професійними преміями компаній була з Києва та Київської області. Вихід, через обласні та міські засоби масової інформації, на більш широку підприємницьку аудиторію дозволить залучити для участі в відборі на преміювання компанії з регіонів, виявити і заохотити процвітаючих бізнесменів із нових, не охоплених раніше сегментів української економіки.

Головним Спонсором урочистої Церемонії нагородження Лауреатів професійних премій Business Olimp Awards за підсумками 2011 року стала група фінансових та інвестиційних компаній InstaForex.
Планується, що Церемонія нагородження буде проведена в Малому Маріїнському Палаці у 2012 роцi. В цьому урочистому заході приймуть участь біля 250 осіб -- бізнесмени (представники фінансової, будівельної, продовольчої, торгової, юридичної, транспортної галузей української економіки), глави професійних асоціацій, депутати та чиновники, представники ЗМІ. Це вже сьома урочиста подія, яку влаштовує Секретаріат українських премій, щоб привітати кращих з профессіоналів.

Визначені перші Лауреати премії "Український Національний Олімп" за підсумками 2011 року
Першими Лауреатами премії «Український Національний Олімп» за підсумками відбору цього року стали


Страницы: 1 [2] 3 4 5