Головна  ->  Новости  ->  Підведені попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» 2016Підведені попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» 2016

В кінці 2016 року Експертною Радою премії «Український Національний Олімп» були визначені перші Лауреати. Ними стали:

АН «РЕАЛ КОМ КИЇВ», в номінації «Ріелтор року». Компанія надає інформаційні послуги в багатьох сферах українського ринку нерухомості, спеціалізується на оренді, купівлі та продажу всіх видів нерухомості, співпрацює з відомими вітчизняними забудовниками, постійно збільшує обсяг послуг і проводить повний юридичний супровід на всіх етапах проведення операцій.

ЖК «Атріум», м. Ірпінь, в номінації «Якісні матеріали, енергозбереження, повне оздоблення квартир». Новий житловий комплекс в престижному столичному передмісті має декілька переваг в порівнянні з іншими новобудовами Ірпеня: краще опорядкування квартир, сучасні системи опалення, звукоізоляції, якісні матеріали благоустрою фасаду будинку, сходових майданчиків та парадних.

ЖК «Ренесанс», м. Запоріжжя, в номінації «Преміум житло: сучасний стиль, доступні ціни, сприятлива екологія». Цей сучасний престижний комплекс побудований і введений в експлуатацію компанією ТОВ «СПС-Інвест». Основними перевагами новобудови є дотримання термінів здачі, розвинена інфраструктура, вибір планувань власниками квартир, упорядкована прибудинкова територія і озеленення, а також розташування в екологічно чистій парковій зоні.

КНЛ Девелопмент, м. Київ, у номінації «Компанія міжнародного зразка, надійність і стрімкий розвиток». КНЛ Девелопмент -- забудовник з багаторічним досвідом в сфері будівництва малоповерхових будинків. Найбільш значимими проектами компанії є ЖК "Almond Apartments" та ЖК "Urban Ranch", концепція якого заснована на екологічності, створення пейзажної зеленої паркової зони та унікального архітектурного середовища в стилі "міського ранчо".

Петрівський квартал, м.Київ, у номінації «Самий масштабний житловий комплекс в Україні». Один з найбільших в країні сімейний житловий комплекс закритого типу, який розташований в екологічно чистому районі, в передмісті Києва. Сімейні цінності – це пріоритет у розвитку комплексу, де діє прогресивна інфраструктура, а також власна культурна програма, побудовані численні спортивні майданчики, дитячі садки та початкова школа, ресторани, а також налагоджена цілодобова охорона прибудинкової території.

Перша транспортна компанія "PRIME", м. Харків, в номінації "Перевізник року". Компанія займається вантажними перевезеннями, транспортною логістикою, експедируванням, має широку мережу філій і АЗС, власні автопарк та станцію технічного обслуговування. Суттєвими перевагами компанії є десятирічний досвід роботи, практика міжнародних перевезень, професійна команда і власна система освіти персоналу "Prime Academy".

Skyline, м. Київ, Елітна новобудова року. Ультрасучасний житловий комплекс, синтез передових дизайнерських ідей і комфорту, об'єднує своїх мешканців новими соціальними стандартами. Проект комплексу розроблений співтовариством української та німецької компаній, а реалізований Amstar Europe, міжнародної інвестиційної компанією з управління нерухомістю.

Професійні премії Business Olimp Awards засновані в 2005 році і охоплюють шість галузей вітчизняної економіки. Премією «Український Національний Олімп» щорічно нагороджуються найбільш помітні і значущі проекти, компанії, бренди українського бізнесу.