Головна  ->  Новости  ->  Остаточні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп»Остаточні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп»

Експертна Рада премії оголоси результати щорічного відбору на звання Лауреата премії «Український Національний Олімп» за підсумками 2016 року. Заявки від компаній почали прийматися в жовтні минулого року. Експерти оцінювали претендентів за такими критеріями:

Репутація компанії в професійному співтоваристві;
Інновації, технічні та технологічні нововведення;
Виконання зобов'язань перед клієнтами;
Наявність нових програм, продуктів, об'єктів;
Якість сервісу, робіт, послуг.

За підсумками відбору премією в наступних номінаціях відзначені: АН «РЕАЛ КОМ КИЇВ», Ріелтор року. Компанія надає інформаційні послуги в багатьох сферах українського ринку нерухомості, спеціалізується на оренді, купівлі та продажу всіх видів нерухомості, співпрацює з відомими вітчизняними забудовниками, постійно збільшує обсяг послуг і проводить повний юридичний супровід на всіх етапах проведення операцій з нерухомістю.

Буча Житлобуд 1, Професійний і надійний забудовник. Візитною карткою компанії стали великі житлові об'єкти в передмісті столиці. Масштаби будівництва, використання сучасних технологій і матеріалів, гнучка цінова політика дозволили цьому забудовнику заслужити репутацію професіонала.

ЖК «Атріум», Ірпінь, Якісні матеріали, енергозбереження, повне оздоблення квартир. Новий житловий комплекс в престижному столичному передмісті має наступні переваги в порівнянні з іншими новобудовами Ірпеня: краще оздоблення квартир, сучасні системи опалення, звукоізоляції, якісні матеріали для фасаду, сходових майданчиків та парадних.

ЖК «Ренесанс», Запоріжжя, Преміум житло: сучасний стиль, доступні ціни, сприятлива екологія. Цей сучасний престижний комплекс побудований і введений в експлуатацію компанією ТОВ «СПС-Інвест». Основними перевагами новобудови є дотримання термінів здачі, розвинена інфраструктура, вибір планувань власниками квартир, упорядкована прибудинкова територія і озеленення, а також розташування в екологічно чистій парковій зоні.

ЖК Skyline, Київ, Елітна новобудова року. Ультрасучасний житловий комплекс, синтез передових дизайнерських ідей і комфорту, об'єднує своїх мешканців новими соціальними стандартами. Проект комплексу розроблений співтовариством української і німецької компаній, а реалізований Amstar Europe, міжнародною інвестиційною компанією з управління нерухомістю

Könner & Söhnen, Німеччина, Кращий товар року. Ексклюзивним імпортером та представником цього європейського бренду в Україні є компанія «Техно Трейд КС». Генератори та садова техніка ТМ Könner & Söhnen, «народного бренду» з демократичною ціною і традиційним німецьким якістю, відрізняється високим ресурсом, тривалістю безперервної роботи, відсутністю дефектів і екологічністю.

КНЛ Девелопмент, Київ, Компанія міжнародного зразка, надійність та стрімкий розвиток. КНЛ Девелопмент -- забудовник з багаторічним досвідом в сфері будівництва малоповерхових будинків. Найбільш значимими проектами компанії є ЖК "Almond Apartments" та ЖК "Urban Ranch", концепція якого заснована на екологічності, створенні пейзажної зеленої паркової зони та унікального архітектурного середовища в стилі "міського ранчо".

Окна Люкс, Харків, Європейський стандарт якості та доступна ціна. Компанія розробила і запатентувала власну систему алюмінієво-дерев'яних вікон і виготовляє в Україні вікна Grand і Grand+, використовуючи комплектуючі від європейських виробників та фурнітуру МАСО. У 2016 році, у результаті співпраці з компанією Mixall нею розроблені вікна Frame glass з підвищеними енергозберігаючими характеристиками. Продукція компанії не поступається за якістю кращим європейським аналогам і набагато нижча в ціні.

Петрівський квартал, Київ, Наймасштабніший житловий комплекс в Україні. Один з найбільших в країні сімейний житловий комплекс закритого типу, який розташований в екологічно чистому районі, в передмісті Києва. Сімейні цінності – це пріоритет у розвитку комплексу, де створена власна інфраструктура (численні спортивні майданчики, дитячі садки і початкова школа, ресторани), а також налагоджена цілодобова охорона прибудинкової території.

Перша транспортна компанія "PRIME", Харків, Перевізник року. Компанія займається вантажними перевезеннями, транспортною логістикою, експедируванням, має широку мережу філій і АЗС, власні автопарк та станцію технічного обслуговування. Суттєвими перевагами компанії є десятирічний досвід роботи, практика міжнародних перевезень, професійна команда і власна система освіти персоналу.

Ukrpanel, Київ, Європейський рівень будівництва пасивних споруд і якісна продукція. Компанія займається виробництвом і продажем СІП панелей, домокомплектів, термоблоків, пінопласту, а також будівництвом пасивних будинків за власною запатентованою технологією, яка забезпечує забудовам додаткову теплоізоляцію, гідроізоляцію, затримує поширення вогню.

Фабрика тепла, Київ, Ефективне енергозбереження та обладнання власного виробництва для економного опалення будівель. Під цим брендом розробляються і реалізуються комплексні рішення з енергозбереження будівель різного призначення, а також виготовляється сучасне обладнання на основі альтернативних джерел енергії для забезпечення опалення та гарячого водопостачання -- геотермальні теплові насоси і сонячні колектори SENSO. Їх перевагами є вигідна ціна, екологічність, економічність і автономність.

ЧерновціБудИнвест, Гарантія якості та професіоналізм. Ця регіональна будівельно-інвестиційна компанія вже більше 10 років успішно працює в сфері житлової та комерційної нерухомості. Забудовник використовує сучасні будівельні матеріали та технології, реалізуючи типові та індивідуальні проекти з гарантією якості на всі види виконаних робіт.