Головна  ->  Новости11 січня Лауреатом премії «Український Національни Олімп» у номінації «За формування вітчизняного ринку перестрахування» стала ЗАТ «Перестрахова компанія «VAB RE»
ЗАТ «Перестрахова компанія «VAB RE» ініціювала проведення щорічного Форуму Київські зустрічі перестраховиків «Золота Осінь», який проводиться вже 2 роки поспіль (2005, 2006 рр.) В 2006 році при підтримці «VAB RE» та за сприянням Ліги страхових організацій України було проведено Першу міжнародну конференцію з перестрахування «Київська весна 2006».

Секретаріат Українських премій взяв участь в роботі IV міжнародного медіафорума
Форум проходив з 14 по 16 листопада в Киве у виставковому центрі ЕКСПО Плаза (м. Лівобережна) В рамках медіафорума відбулася прес-конференція «Моя Україна-це мій подвиг добра», на яку були запрошені представники Кабінету Міністрів України, Міжнародного добродійного фонду «Сумісна творчість», Секретаріату Українських премій, ЗМІ. Присутні були ознайомлені з методикою відбору лауреатів українських професійних премій, а також цілями і завданнями преміальних програм.

В травні 2006 року при «Секретаріаті українських премій» було започатковано ще дві Програми – «Український Торгівельний Олімп» та «Український Продовольчий Олімп».
Цілями цих програм є • нагородження вищою професійною нагородою кращих установ і фахівців торгівельного та продовольчого комплексу; • широке висвітлення та забезпечення інформаційною підтримкою загальнодержавного рівня кращих галузевих досягнень; • виявлення на основі багатофакторного експертного аналізу найбільш динамічних, надійних та ефективно працюючих ринкових структур; • подальша орієнтація споживачів, українських і закордонних партнерів, громадськості, державних інститутів на найбільш активні та надійні з погляду організації й ведення бізнесу установи харчової та торгівельної галузей, що працюють на українському ринку.

На початку квітня розпочався прийом документів від претендентів на премію Український Національний Олімп в 2006 році
Відбір претендентів проводиться за оригінальною апробованою методикою. Вона являє собою якісну оцінку, яка не зводиться до простого ранжування за тим чи іншим балансовим показником.

26 січня в Гранд-Холі "Софіївський" відбулась урочиста Церемонія нагородження Лауреатів премій «Український Національний Олімп», «Український Фінансовий Олімп», «Український Будівельний Олімп»
Урочиста церемонія вручення Премії супроводжувалась святковим гала-концертом з подальшим VIP-банкетом.

31 травня в Києві відбулося урочисте відкриття нових премій «Український Будівельний Олімп», «Український Фінансовий Олімп» та «Український Національний Олімп»
Презентація розпочалася з прес-конференції, на якій виступили Гарегін Тосунян, президент Асоціації російських банків, Андрій Ушаков, президент Національної Експертної Інформаційної служби (секретаріату премій), і Анжела Зуєва, генеральний директор НЕІС.

Підведено перші підсумки премії «Український Національний Олімп»
• «Архітектор року» — Василь Присяжнюк, Головний архітектор міста Києва; • «Будівельник року» — Нвер Мхітарян, Почесний президент корпорації «Познякижилбуд»; • «Банкір року» — Олександр Солтус, Голова правління ТОВ «Укрпромбанк».


Страницы: 1 2 3 4 [5]