Головна  ->  НовостиВ травні 2006 року при «Секретаріаті українських премій» було започатковано ще дві Програми – «Український Торгівельний Олімп» та «Український Продовольчий Олімп».
Цілями цих програм є • нагородження вищою професійною нагородою кращих установ і фахівців торгівельного та продовольчого комплексу; • широке висвітлення та забезпечення інформаційною підтримкою загальнодержавного рівня кращих галузевих досягнень; • виявлення на основі багатофакторного експертного аналізу найбільш динамічних, надійних та ефективно працюючих ринкових структур; • подальша орієнтація споживачів, українських і закордонних партнерів, громадськості, державних інститутів на найбільш активні та надійні з погляду організації й ведення бізнесу установи харчової та торгівельної галузей, що працюють на українському ринку.

На початку квітня розпочався прийом документів від претендентів на премію Український Національний Олімп в 2006 році
Відбір претендентів проводиться за оригінальною апробованою методикою. Вона являє собою якісну оцінку, яка не зводиться до простого ранжування за тим чи іншим балансовим показником.

26 січня в Гранд-Холі "Софіївський" відбулась урочиста Церемонія нагородження Лауреатів премій «Український Національний Олімп», «Український Фінансовий Олімп», «Український Будівельний Олімп»
Урочиста церемонія вручення Премії супроводжувалась святковим гала-концертом з подальшим VIP-банкетом.

31 травня в Києві відбулося урочисте відкриття нових премій «Український Будівельний Олімп», «Український Фінансовий Олімп» та «Український Національний Олімп»
Презентація розпочалася з прес-конференції, на якій виступили Гарегін Тосунян, президент Асоціації російських банків, Андрій Ушаков, президент Національної Експертної Інформаційної служби (секретаріату премій), і Анжела Зуєва, генеральний директор НЕІС.

Підведено перші підсумки премії «Український Національний Олімп»
• «Архітектор року» — Василь Присяжнюк, Головний архітектор міста Києва; • «Будівельник року» — Нвер Мхітарян, Почесний президент корпорації «Познякижилбуд»; • «Банкір року» — Олександр Солтус, Голова правління ТОВ «Укрпромбанк».


Страницы: 1 2 3 4 [5]