Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  Національна Акумуляторна Корпорація ISTA (м. Дніпропетровськ)Національна Акумуляторна Корпорація ISTA (м. Дніпропетровськ)
Номінація: «Виробництво акумуляторів світової якості»Національна акумуляторна корпорація «ISTA» - один з найбільших виробників стартерних свинцево-кислотних акумуляторних батарей на території країн СНД та Східної Європи.

Історія НАК «ISTA» розпочалася у 1995р. із запуском першої черги заводу з виробництва АКБ. На сьогоднішній день Корпорація об’єднує два заводи з виробництва АКБ - «ISTA-Центр» і «ДОЗ «Энергоавтоматика» (загальна виробнича потужність – близько 3млн. акумуляторних батарей на рік), завод «Укрсплав» - з переробки відпрацьованих акумуляторів та виробництва свинцевих сплавів (20тис. тонн на рік), завод «Інтерпласт» - виробництво пластмасових комплектуючих для зборки АКБ (м. Дніпропетровськ),а також «Торговий Дім «ISTA» (м. Київ) – маркетингово-збутову структуру, діяльність якої полягає у реалізації продукції НАК «ISTA» на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Підприємства Корпорації забезпечують повний цикл розробки та виробництва акумуляторних батарей, продаж, гарантійне та сервісне обслуговування, а також наступну утилізацію по всій території України.
Виробнича програма включає широкий перелік АКБ торгових марок ISTA і OBERON для мото- , авто-, тракторної техніки та автобусів із номінальною ємністю від 9 до 225 Аг.
Випуск продукції здійснюється на сучасному обладнанні провідних світових виробників - Sovema, Sonnenschein, Digatron, Eirich, Hadi та інші.
У виробництві батарей ми застосовуємо сировину, матеріали та комплектуючі від фірм, що зарекомендували себе з найкращого боку – сепараторна стрічка Entek (Великобританія), корпуси Accumalux (Люксембург), полум’язапобіжні таблети M.A. Industries (США), гідрометр («magic eye») Sorfin Yoshimura (Японія), штамповані полюсні втулки Hofmann (Германія) та інші.Підтвердженням високої якості продукції НАК ISTA є географія наших поставок. На теперішній момент акумулятори торгових марок ISTA і OBERON відомі у більш ніж 30 країнах СНД, Європи та Балтії. Наші акумулятори відповідають високим вимогам національних та міжнародних стандартів - ГОСТ-959, DIN і EN 50342.
Система управління якістю підприємств Корпорації сертифікована згідно зі стандартом ISO 9001-2000 з елементами ISO/TS16949-2002, що є перепусткою на конвеєр світових автовиробників.
Програма комплексного розвитку виробництва, яка здійснюється у даний час, дозволить задовольнити потреби найвибагливіших покупців!
Президент Національної Акумуляторної Корпорації «ISTA» - Зімін Олег Петрович

Контактний телефон: 044 239 2746, 044 239 2756
Адреса: вул. Електриків 29-А, м. Київ, Україна, 04176
www.ista.com.ua