Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  Товариство з обмеженною відповідальністю «Підприємство «Пластик Карта»

Номінація: «Виробництво та персоналізація фінансових карток міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard та GSM-карток»

За впровадження нового напрямку виробництва – першого в Україні Бюро промислової персоналізації фінансових карток міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard та GSM – карток.
Товариство з обмеженною відповідальністю «Підприємство «Пластик Карта» було створене 26.03.1999 року. Свідоцтво про державну реєстрацію серія А00 №096884.
Керівником підприємства є директор Куклєв Костянтин Юрійович.«Підприємство «Пластик Карта» - лідуючий виробник пластикових карток в Україні.

На початку 2003 року закінчено будівництво та впроваджено в експлуатацію новий завод з виробництва пластикових карток усіх видів, який побудован відповідно до вимог Міжнародних Платіжних Систем Visa International та MasterCard International.

Виробнича потужність заводу складає 100 млн. карток на рік, а також 250 млн.скретч-карток та 20 млн.SIM-карток щорічно.

Наприкінці 2006 року почало працювати перше в Україні Бюро промислової персоналізації ламінованих карток. Завод осначений сучасним промисловим обладнанням, яке забезпечує повний цикл виготовлення пластикових карток: безпосередньо фізичне виготовлення картки, програмування чіп-модулей та персоналізацію, завдяки якій компанія надає можливість банкам значно знижувати операційні витрати при їх емісії. На виробництві забезпечується вхідний та вихідний контроль якості. Впроваджено до експлуатації обладнання для тестування карт з магнітною смугою та карток з чіп-модулем. Використання данного обладнання дозволяє компанії гарантувати високу якість виробленої продукції.

Продукція сертифікована українським центром сертифікації та має сертифікат відповідності :
-Держстандарт України, система сертифікації УкрСЕПРО серії UA 1.150.0082757-04 та серії UA 1.150.0082758-04;
-орган сертифікації TUF, згідно ISO 9001:2000;
-ліцензія Національного Банку України на виготовлення смарт-карт.

Підприємство також має сертифікати:
-міжнародна платіжна система MasterCard;
-міжнародна платіжна система Visa;
-Міжнародна Асоціація Виробників карток ICMA;
-що підтверджує асоційоване членство у GSM-Асоціації.

Наявні ліцензії: Ліцензія №720366 від 25.05.2004 Служби Безпеки України, Ліцензія №720841 від 13.05.2004 Департаменту Спеціальних Телекомунікаційних Систем та Захисту Інформації Служби Безпеки України.

ТОВ «Підприємство «Пластик Карта» співпрацює з 9 із першої десятки банків в області платіжних карток та з 5 мобільними операторами.Постійними діловими партнерами являються : КБ «Приват Банк», ЗАТ «Київстар», КБ «Ощадбанк» та інші.

Своєчасне впровадження сучасних технологій, унікальні знання та висока кваліфікація спеціалістів компанії підтримує лідуюче положення «Підприємства «Пластик Карта» на ринку України та характеризує її як фінансово-стабільну компанію та надійного ділового партнера.

контактний телефон: 8044 585 0303,585 0300
Адреса: вул. Новопромислова 4, смт Нові Петрівці, Київська обл., 07354
сайт: www.plasticcard.kiev.ua