Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  ВАТ «Сумихімпром» (м. Суми)ВАТ «Сумихімпром» (м. Суми)
Номінація: «Провідний виробник хімічної продукції Північно-Східного регіону»За значний внесок у розвиток економіки України, зокрема галузі хімічної промисловості, виробництво хімічної продукціїї високої якості, створення значної кількості робочих місць, впровадження систем управління якості та захисту навколишньго середовища, активну соціальну та благодійну діяльність.
Відкрите акціонерне товариство «Сумихімпром» створене у 1954 році.
Номер свідоцтва про реєстрацію – АОО № 113056, ІПН: 057663518289.
Керівник компанії – Голова Правління Трофименко Микола Олексійович.
Кількість працівників складає 5460 осіб.

Відкрите акціонерне товариство «Сумихімпром» – великий енергохімічний комплекс, промисловий майданчик якого займає 226 га. Підприємство розташоване на північному сході України. До складу підприємства входять: 13 основних цехів, 22 допоміжні цехи, 3 дочірні підприємства, 10 підрозділів непромислової групи (комбінат громадського харчування, тепличний комплекс та ін.).

Основними напрямками діяльності товариства є виробництво сірчаної та фосфорної кислоти, двоокису титану та залізоокисних пігментів; складні мінеральні добрива; лакофарбова продукція, коагулянти для очищення води, дехроматор для цементної промисловості та інше.На сьогодні асортимент продукції ВАТ «Сумихімпром» нараховує біля 25 найменувань продукції основної хімії, вапно будівельне, активизатор цементу, товари народного споживання й інші. ВАТ «Сумихімпром» має статус базового підприємства хімічної галузі промисловості України з виробництва фосфорних мінеральних добрив.

У ВАТ «Сумихімпром» розроблена та впроваджена Система Менеджменту Якості (СМЯ) відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000, яка в травні 2003 року була сертифікована міжнародним сертифікаційним органом «Бюро Верітас Кволіті Інтернешнл» (сертифікат відповідності № 130588 від 15 травня 2003 року).

Компанія постійно покращує та вдосконалює якість та асортимент продукції, що виробляється, приділяє також значну увагу підвищенню кваліфікації працівників. Підприємство також активно займається соціальною та благодійною діяльністю. Навіть незважаючи на непросту економічну ситуацію, підприємство віднаходить кошти з власного прибутку для надання благодійної допомоги найрізноманітнішим закладам та установам міста та області. На соціальний розвиток колективу ВАТ «Сумихімпром» за півріччя 2006 року витрати фактично складають 3,9 млн. грн. З урахуванням суми отриманих доходів підрозділами соціальної сфери, погашення витрат за рахунок прибутку підприємства складає 3 млн. грн., в тому числі на утримання об’єктів соціального призначення – 2,5 млн. грн.