Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  Закрите акціонерне товариство «ТЕХНО-ЦЕНТР» (м. Рогатин)Закрите акціонерне товариство «ТЕХНО-ЦЕНТР» (м. Рогатин)
Номінація: «Сільськогосподарське виробництво»

ЗАТ «ТЕХНО-ЦЕНТР» – сучасний холдинг, до складу якого входять цукрові заводи, кондитерська фабрика, нафтобаза, а також підприємства по обслуговуванню сільгоспвиробників: ВАТ «Рогатинська сільгосптехніка», ВАТ«Сільгоспхімія», ВАТ «Агропостач», ВАТ Агрофірма «Войнилівська», птахофабрика «Рогатинська». На сьогодні це велике сільськогосподарське об’єднання, в яке входить близько двадцяти структур. За роки своєї діяльності ЗАТ «ТЕХНО-ЦЕНТР» увійшло до складу державних підприємств - лідерів. У 2005 року була проведена модернізація технічної бази, що дозволило підняти виробництво на якісно новий рівень.
Дата реєстрації: 14.09.1999. Свідоцтво про реєстрацію АОО№358452.
Голова Наглядової Ради - Колестин Юрій Васильович
Керівник: Голова Правління - Крук Володимир МихайловичСпеціалізація: галузь промислового та сільськогосподарського виробництва. В 1994 року усе розпочалося з будівництва молокозаводу, створення агрофірми «Злагода», яка об’єднала близько десяти колишніх колгоспів, підприємства по обслуговуванню сільгоспвиробників:
ВАТ «Рогатинська сільгосптехніка», ВАТ«Сільгоспхімія», ВАТ «Агропостач», ВАТ Агрофірма «Войнилівська», птахофабрика «Рогатинська», а також у володінні цементний завод.
У 1999 році було засновано ЗАТ «Техно-Центр». Починаючи з невеликого підприємства, ЗАТ «Техно-Центр» став компанією стабільно працюючою, такою, що має високий авторитет у партнерів, колег. Сьогодні ЗАТ «Техно-Центр» це холдінг, в структуру якого входить два цукрових заводи, кондитерська фірма «Ласощі», нафтобаза, телерадіокомпанія «Захід», - велике сільськогосподарське об’єднання, в яке входить близько двадцяти структур. Напередодні Нового року ЗАТ «Техно-Центр» здобув перемогу на виробництво під замовлення новорічних кондитерських подарунків вагою 450г. Замовниками є підприємства з 9 регіонів України.
ЗАТ «Техно-Центр» активно займається благодійною діяльністю та меценатством: ремонт та будівництво церков, фінансування футбольного клубу, допомога шкільним закладам та дитячим садочкам, будівництво та здача в експлуатацію сучасного спортивного оздоровчого комплексу у місті Рогатині, фінансова допомога соціально незахищеним верствам населення. Постійно бере участь у соціальних програмах регіонального масштабу.
ЗАТ «Техно-Центр» дорожить чесними й професійними взаєминами з усіма партнерами. Професіонали «ТЕХНО-ЦЕНТРА» працюють на розв’язання найважливіших економічних питань в області промислового й сільськогосподарського виробництва, даючи професійне зростання та фінансовий результат компанії. За 12 років свого розвитку та становлення ЗАТ «Техно-Центр» здобув добру репутацію у своїх та ділових партнерів.

контактні телефони: 03435 211 51, 211 81, 211 50
Адреса: вул. Шашкевича 6, 2 пов., м. Рогатин, Івано-Франківська обл., Україна, 77000
Е-mail: techno@ronet.com.ua