Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  Травянко Олександр Іванович - Директор юридичної консалтингової фірми «Правіта»Травянко Олександр Іванович
За участь у розробці концепції заводів по виготовленню будівельних матеріалів багаторічний досвід в управлінні та реалізації житлових та соціальних проектів, розвиток будівництва в регіонах, підвищення інфраструктури регіональних центрів України, вагомий внесок у розвиток підприємництва, юриспруденції та будівництва в Україні.

Директор юридичної консалтингової фірми «Правіта», Директор ТОВ «Інвестиційна компанія «Європолєкс»
Номінація: «Розробка проекту будівництва заводів по виробництву сучасних будівельних матеріалів»
Олександр Іванович Травянко народився 16 січня 1964 року. Має 2 вищих освіти – юридичну (Одеський державний університет ім. Мечникова) та магістра державного управління (Національна академія державного управління при Президентові України). У 2006 році захистив дисертацію і є кандидатом наук з державного управління.

Окрім того, Олександр Іванович – адвокат з 1994 року, член Ассоціації юристів України, член Української будівельної палати, член Київської торгово-промислової палати і торгово-промислової палати України, засновник та директор ПП «Правовий центр «Правотрон» (м. Кіровоград), співзасновник та директор ТОВ «Корпорація «Укрспецбуд»

На керівних посадах перебуває багато років і має досить величезний досвід в створенні та управлінні компаніями. Свою кар’єру він почав у 1984 році на Бобринецькому комбінаті громадскьго харчування. З 1985 по 1993 рік Олександр Іванович працював в Бобринецькому районному відділі внутрішніх справ на посаді старшого слідчого. У 1993-94 рр. був суддею Компаніївського районного суду. З 1994 по 1998 рік працював старшим слідчим слідчого управління Управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області. У 1998-2000 рр. перебував на посаді заступника начальника податкової міліції м. Кіровоград.

З 2000 року Олександр Іванович Травянко стає засновником і директором ПП «Юридичний центр «Алекс» і перебуває на цій посаді до 2002 року. У 2002-2003 рр. – помічник міського голови, начальник управління комунальної власності. Окрім того, з 2000 по 2005 рік Олександр Іванович був уповноваженою особою з питань захисту прав підприємців Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Кіровоградській області (на громадських засадах).

З 2005 року – директор юридичної консалтингової фірми «Правіта»
З 2006 року – директор ТОВ «Інвестиційна компанія «Європолекс», радник Голови секретаріату української асоціації місцевих та регіональних влад з питань місцевого розвитку.

Олександр Іванович Травянко має численні дипломи та відзнаки за вагомий внесок у розвиток підприємництва та утвердження ринкових відносин в Україні, забезпечення соціально-економічного, культурного розвитку міста Кіровоград, активну громадську діяльність. За підтримку та солідарність Олександр Іванович відмічений міністром туризму держави Ізраїль Біньяміном Єйлоном.