Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  Смілянське комунальне видавничо-поліграфічне підприємство «Тясмин» (м. Сміла)Смілянське комунальне видавничо-поліграфічне підприємство «Тясмин» (м. Сміла)
Номінація: «Виготовлення поліграфічної продукції в Черкаському регіоні»

На сьогоднішній день в СКВПП «Тясмин» друкуються газети Сміли, Черкас, Городища, Шполи, Корсунь-Шевченківського, Кіровограда та Києва. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати як чорно-білу, так і повнокольорову продукцію якісно і в будь-якій кількості.
Дата реєстрації 11.03.2003 року Серія та № свідоцтва про реєстрацію №247
Керівник: Фарсалов Юрій Анатолійович.
Має дипломи та нагороди:

Учасник всеукраїнського конкурсу «Кращий роботодавець 2001 року»;
Переможець обласного конкурсу «Кращий роботодавець 2001 року»;
Переможець міського конкурсу «Кращий роботодавець 2003 року»;
Нагороджений грамотою міністерства за вагомий внесок у розвиток видавничо-поліграфічної галузі; Переможець міського конкурсу на звання «Кращий керівник 2000 року»;
Диплом за активну участь у третій міжнародній виставці-ярмарку «Книжковий Сад — 2003».

Спеціалізація підприємства: поліграфія – виготовлення бланкової, бланково-журнальної та газетної чорно-білої та кольорової продукції, печаток, штампів, рекламних вивісок, щитів, табличок.
У 2004 році обладнання підприємства складалося з трьох офсетних друкарських машин – «Romayor», «Pol», «Dominant», що були призначені для випуску бланків, журналів, книжок та місцевих газет. Але внаслідок обмежених можливостей обладнання підприємство не мало великого прибутку – регіональні газети почали вимагати більших поліграфічних потужностей. Також далося взнаки падіння попиту на бланкову продукцію – внаслідок конкуренції та масового переходу бухгалтерій підприємств-клієнтів на комп’ютерну техніку. Підприємство пережило кризу.

Виробничих потужностей не вистачало. Вивчивши потреби ринку, керівництвом СКВПП «Тясмин» було втілено у життя новий проект, який надав підприємству стабільності. Було взято кредит і придбано машину «Zirkon RO-66» виробництва Німеччини, придбано машину, яка дозволила друкувати якісні газети великими тиражами. На сьогоднішній день підприємство регулярно працює у дві зміни, періодично, за графіком, цілодобово. Розроблено і втілюється в життя бізнес-план розвитку до 2009 року, в якому передбачено закупівлю нового обладнання, нарощування виробничих потужностей.

На сьогоднішній день в СКВПП «Тясмин» друкуються газети Сміли, Черкас, Городища, Шполи, Корсунь-Шевченківського, Кіровограда та Києва. З найбільш відомих в Черкасській області – газети «Уют», «Молодь Черкащини», які відомі кожному в регіоні. Устаткування СКВПП «Тясмин» дозволяє випускати як чорно-білу, так і повнокольорову продукцію якісно і в будь-якій кількості.