Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  Закрите акціонерне товариство «Перестрахова компанія «VAB RE» (м. Київ)Закрите акціонерне товариство «Перестрахова компанія «VAB RE» (м. Київ)
Номінація: «За формування вітчизняного ринку перестрахування»
ЗАТ «Перестрахова компанія «VAB RE» ініціювала проведення щорічного Форуму Київські зустрічі перестраховиків «Золота Осінь», який проводиться вже 2 роки поспіль (2005, 2006 рр.)

В 2006 році при підтримці «VAB RE» та за сприянням Ліги страхових організацій України було проведено Першу міжнародну конференцію з перестрахування «Київська весна 2006». Ця подія стала дуже важливою для вітчизняного страхового ринку, оскільки започаткувала нову традицію проведення щорічних конференцій пере страховиків, на яких вирішуються і обговорюються проблеми, можливості та перспективи розвитку галузі перестрахування.
Окрім суто професійної діяльності компанія, в якості члена Комітету з питань перестрахування при ЛСОУ, приймає активну участь у формування вітчизняного ринку перестрахування.

В жовтні 2005 року створюється Комплексна електронна презентація перестрахової компанії «Лідер-Ре»( «VAB RE») яка представлена на Міжнародній зустрічі перестраховиків в Баден-Бадені - одному з основних заходів на міжнародного ринку перестрахування, з метою звернути увагу потенційних іноземних партнерів на значущість й перспективність українського ринку перестрахування.

ЗАТ «Перестрахова компанія «Лідер РЕ» ( «VAB RE» ) створена у квітні 2004 року.

Керівник ЗАТ «Перестрахова компанія «VAB RE» - Голова правління Волошина Алла Петрівна.Дата реєстрації компанії - 01. 04. 2004 р.

«Лідер РЕ» («VAB RE») є членом Ліги страхових організацій України, а також членом Комітету з питань перестрахування при ЛСОУ. З 9 жовтня 2 006 року компанія входить до складу фінансової групи «VAB» та змінює свою назву ЗАТ «Перестрахова компанія «Лідер Ре» на ЗАТ «Перестрахова компанія «VAB RE». На 01.10.2006 р. Статутний капітал компанії складає 50 млн. грн., технічні резерви - 7883 тис. грн.

Компанія надає своїм клієнтам всі види перестрахування. Перестрахувальну (ретроцесійну) ємність для компанії «Лідер РЕ» забезпечують найбільші міжнародні перестрахувальні компанії Converіum Rueckversіcherung AG (Німеччина), Hannover Rueckversіcherung AG (Німеччина), Canopіus Managіng Agents Ltd. (Синдикат Ллойда), General Іnsurance Corporatіon (Індія), Британська страхова й перестрахувальна група Brit Insurance, а також International General Insurance Co. Ltd. (Йорданія).

Майже за 2 роки роботи компанії в надійності перестрахувального захисту від ПК «VAB RE» впевнилися більше ніж 130 українських страхових компаній. Ще одна з особливостей «VAB RE» полягає в тому, що компанія працює виключно з юридичними особами . За власною оцінкою популярність перестрахової компанії з боку цільових клієнтів складає більше 20%.

«VAB RE» - єдина в Україні перестрахова компанія, що займається виключно перестрахуванням і не має жодного договору страхування.
В 2005 році «VAB RE» підписала перестрахувальних премій на суму 12778,9 тис. грн. В 2005 році за угодами перестрахування компанія сплатила 824,0 тис. грн. Всього за 2005 рік спеціалістами Перестрахувальної компанії «VAB RE» укладено більше однієї тисячі угод перестрахування, 16 з яких - угоди облігаторного перестрахування.

У 2005 році компанія одержала високу оцінку ринку й стала лауреатом премії «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Перестрахувальна компанія року».

Контактний телефон: 044 481 3250
Адреса: вул. Зоологічна 5 А, м. Київ, Україна, 04119
сайт: www.vab-re.com