Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  ТОВ «Wnet» (м. Київ)ТОВ «Wnet» (м. Київ)
Номінація: «IP-провайдер, що динамічно розвивається»Основним напрямком діяльності підприємства є надання послуг широкополосного доступу до мережі Інтернет та широкого набору додаткових ІР - сервісів, послуг Дата-центру та телефонії, побудова корпоративних мереж передачі голосу та даних.

Керівник компанії - директор Клєщевніков Олексій ВалентиновичКомпанія «Дабл.-Ю Нет» була заснована у серпні 1999 року. В цьому ж місяці розпочалися випробовування першого власного супутникового каналу в американський бекбон, а у вересні були введені в експлуатацію дві точки опорної мережі у Києві.

2000 року, компанія починає повноцінно надавати послуги доступу до мережі Інтернет шляхом радіоканалів. Також, проведено запуск зовнішнього каналу на Лондон, підключено перший будинок на Оболоні в рамках програми «Домашні мережі» (нині ДОМОнет). «Wnet» стає учасником Української Мережі обміну інтернет-трафіком (UA-IX). У травні 2001 року почав роботу власний канал на Москву у точку обміну трафіком М9-IX.

2002 році компанія налічувала 100 корпоративних підключень у 10 містах України, а також 30 коллег-провайдерів, що були клієнтами «Wnet».

2003 року - було запущено перші п'ять точок. В тому ж році була досягнута цифра у 20 Мбіт/с загальної потужності зовнішніх каналів, проведено запуск технічних площадок у Харкові та Дніпропетровську, а також вперше в Україні представлено послугу Віртуальний колокейшн.

«Wnet» за час свого існування значно розширила поле діяльності і підійшла до свого семиріччя будучи вже багатопрофільним ІP-оператором зв'язку й одним із ключових гравців на ринку телекомунікаційних послуг України.

Результатом стрімкого розвитку «Wnet» стала побудова власної ІP/MPLS мережі, що охоплює більше 15 регіонів України і забезпечення її потужними закордонними каналами.

Компанія безкоштовне надає послуги доступу до мережі Інтернет декільком київським середнім школам, а також безкоштовне надання послуг доступу до мережі Інтернет Михайлівському собору, що в Києві.

контактний телефон: 8 044 590 0800
адреса: вул. Еспланадна 20 Оф. 302, м. Київ, Україна, 04071
сайт: http://wnet.ua