Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2006  ->  Самусєв Сергій Володимирович - президент корпорації «Золоті Ворота» 


В номінації «За найвищі темпи розвитку компанії» нагороджено її Президента Самусєва Сергія Володимировича.

Міссія компанії:

Ми, корпорація «Золоті ворота», створюємо нове середовище перебування для себе, своєї сім’ї, для своєї країни, яку змінюємо на краще, щоб наші діти пишались тим, що живуть на Україні.

Слоган компанії:
«Золоті ворота» відкривають нові стандарти життя для успішних людей.Історія компанії

На перший погляд, ми просто будуємо. Але насправді ми створюємо новий стандарт якості життя людей нашої країни. Якщо вірити в те, що сенс будь-якої діяльності, як, втім, и людського життя, знаходиться за межами самої діяльності, то ми залишаємо після себе не тільки дороги і будинки, а той новий стандарт, на який рівняються інші.

Год 1989. Створена асоціація кооперативів «Золоті ворота». Сфера діяльності – виробництво експортоорієнтованої сувенірної продукції, науково-дослідницького та пусконалагоджувальні роботи.
Год 1992. Асоціація перейменована в ЗАТ «Золоті ворота» і розпочато будівництво перших в Україні котедж них містечок. Реалізація проектів в сфері заміської нерухомості здійснювалась в форматі котеджних селищ і таун-хаусів в передмістях Києва.
Год 2005. На карті України з’явилась юридично оформлена Корпорація «Золоті ворота», що поєднує в собі більше 10 підприємств, працюючих в чотирьох ключових направленнях.

Сфери діяльності

Сьогодні корпорація «Золоті ворота» займається:
- будівництвом, реконструкцією і капітальним ремонтом автомобільних доріг, аеропортів, причалів;
- будівництвом мостів, путепроводів, підпорных стін і противооползневих споруд;
- виробництвом дорожньо-будівельних матеріалів, будівельних конструкцій, гранітного щебеню;
- будівництвом котедж них селищ і житлово-офісних комплексів.

Крім того, Корпорація здійснює проект-менеджмент и ген-підряд.
Однак сфера діяльності Корпорації «Золоті ворота» - це дещо більше, ніж просто будівництво. Ми будуємо нове середовище перебування, розширюємо горизонти уявлень про те, як можна жити, створюємо те, що в майбутньому стане стандартом. Протягом останніх 20-ти років ми йшли на крок попереду інших та прогнозувати потреби ринку майбутнього дня.Підприємства і цифри

До складу Корпорації «Золоті ворота» входить більше 10 підприємств, розташованих по всій території України, серед них шість найбільших:
- в дорожньому будівництві – «Югозападдорстрой»(Вінниця), «Будівельне управління №813»(Сімферополь), «Севастопольбуд». «Севастопольжитлобуд»(Севастополь);
- в виробництві будівельних матеріалів – ВАТ АБ «Столичний»(Київ);
- в котеджному будівництві – «Союз Проект Менеджмент»(Київ).

Також в склад Корпорації «Золоті ворота» входять Іллінецький і Полянський кар’єри, які забезпечують підприємства якісним гранітним щебенем.

В Корпорації «Золоті ворота» працює більше 4500 робітників. В виробництві задіяно більше 1300одиниць техніки. Річний обіг перевищує 1 млрд гривень.
Корпорація «Золоті ворота» - це команда талановитих і енергійних людей, котрі вміють мріяти і досягати. Тут працюють люди далекоглядні, які живуть сьогоденням, але думають про майбутнє, їм не байдуже, в якій країні будуть жити їх діти.Результати

За час існування на ринку України підприємства Корпорації «Золоті ворота» приймали участь в реалізації слідуючих проектів:

Автомагістралі:

Київ – Одеса,
Сочі – Адлер,
Київ – Чоп,
Київ – Ковель,
Ростов – Одеса – Рені,
Київ-Ковель.

Аеропорти:

- Міжнародний аеропорт «Бориспіль»;
- Міжнародний аеропорт «Сімферополь»;
- Шість кримських злітно-посадочних смуг військових аеродромів;
- Аеропорти Миколаєва та Чернігова;
- Участь в реконструкції аеродромів Домодєдово, Шереметьєво, Пулково (Росія).

Проекти в роботі

В теперішній час іде капітальне будівництво і удосконалення дорожніх покриттів на більше чим 20 об’єктах по всій Україні, таким чином, реалізується зразу декілька найбільших дорожніх проектів:

- Київ – Ковель – Ягодин (на Люблин);
- Кіпти – Глухов –Бачивськ;
- Харков – Красно град – Перещепино.

Контактний телефон: 044 492 0750, 492 0751
Адреса:вул. Кіквідзе 7/11, 1 пов., м. Київ, Україна, 01103
сайт: www.zv.com.ua