Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2008  ->  Генеральний директор об`єднання «Універсал–Юг» Дюмін Анатолій Григорович. «Регіональний лідер»Номінант:
Дюмін Анатолій Григорович.
Генеральний директор об`єднання «Універсал–Юг». Депутат Миколаївської міської ради
Номінація:
«Регіональний лідер»

За вагомий внесок в соціально-економічний розвиток регіону, активну благодійну діяльність, меценатство, збереження та відродження заповідної зони Миколаївщини, цілеспрямованість та активну життєву позицію.

Анатолій Дюмін народився 31 березня 1951 року в місті на Бузі. Після закінчення середньої школи 14–ти річним юнаком працював на Миколаївському трансформаторному заводі, де виділявся цілеспрямованістю та наполегливістю, тому в 15 років був призначений бригадиром комплексної бригади і мав у своєму підпорядкуванні 80 робітників. В 1972 втупив до Миколаївського кораблебудівельного інституту на факультет ДВЗ. Після інституту здобувши фах інженера механіка, працював головним механіком облміжколгоспбуду, заступником генерального директора ВО побутового обслуговування населення. У 90 роках Анатолій Дюмін взявся за створення могутньої підприємницької структури. За три роки було побудовано три криті продовольчі ринки в Миколаєві на 2000 робочих місць. Анатолій Григорович бере активну участь у збереженні заповідної зони Кінбурнської коси та відродженні храму, що знаходиться на ній. Кінбурнська коса - унікальний природний комплекс нижніх дніпровських пісків, що складається з мозаїки піщаних степів, різноманітних водний-болотяних угідь і штучно створених соснових насаджень. На території відмічено близько 60 видів тварин, занесених в Червону Книгу України.
Анатолій Дюмін - справжній патріот своєї Батьківщини, якому не байдужі діти-сироти, мало- забезпеченні верстви населення, люди похилого віку; їм, як депутат міської ради він надає вагому допомогу. Анатолій Григорович написав книгу: «Моє життя» до свого 55-ти річчя, яка є справжньою школою для молоді. Люблячі рідний край він зібрав матеріали та видав книги: «Храмы Прибужья», «Ох война» (про жінок Миколаївської області), «Город Николаев–Хутор Водопой», «Быть добру» - його життєвий девіз.
Не без активної участі Дюміна в Миколаєві діє ефективна система розвитку підприємництва: рада з роботи з бізнесменами. Навчання підприємців та їх працівників, надання їм практичної допомоги з юридичних та фінансових питань. Такий підхід дав змогу успішно вести торгівельну діяльність 1700 підприємцям кількох міських ринків, що входять до об`єднання «Універсал - Юг».

Контакти:
54008 Миколаїв
вул. Чигрина 242-В
тел. 8 0521 24 01 15