Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2008  ->  Гузенко Валерій Миколайович «Бізнес-інновація» 

 

15 травня 2008 року Лауреатом Премії «Український Національний Олімп» визнано Гузенка

Валерія Миколайовича - Голову ради засновників кооперативного підприємства «Центральний ринок», магістра економіки та управління бізнесом, учасник бойових дій, автора книги «Вдосконалення механізмів управління кооперативними підприємствами» в номінації «Бізнес-інновація» за створення новаторського підприємства та вагомий особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України.

При створенні кооперативного підприємства нового типу переслідувалась головна ціль – це відходження від бюрократичного типу структури, який не сприяв зростанню потенціалу людей, кожний з яких використовував тільки ту частину своїх здібностей, яка безпосередньо потрібна була по характеру роботи, що виконувалась. Якщо питання стратегії і тактики розвитку організації вирішувався лише на «вищому рівні», а всі інші рівні були зайняті винятково виконанням рішень, що «спускались зверху», втрачався загальний управлінський інтерес і бажання працівників якомога краще виконувати свої конкретні обов`язки.

Створення підприємства нового типу дало можливість кожному працівнику не тільки проявити свої здібності при виконанні обов`язків, але і можливість безпосередньої участі в управлінні підприємством.

З дня створення такого підприємства, а це грудень 1998 року, основні показники підприємства виросли в 15-20 разів. Значно покращилось торгівельне і побутове обслуговування покупців, набагато зміцнилась матеріально-технічна база і фінансовий стан підприємства. Щорічно до бюджету сплачується до 5 млн. податків і зборів.

Підприємство постійно займається благодійною діяльністю, надаючи адресну допомогу як підприємствам бюджетної соціальної сфери так і окремим громадянам, як правило інвалідам, пенсіонерам та молоді на можливість навчання в учбових закладах, на що затрачується біля 10 % від щорічного прибутку.

Контакти:
м. Миколаїв,
пр. Леніна, 25
КП “Центральний ринок”
Т. 8 0512 46 14 10