Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2008  ->  Андрій Карпій «Медіа- менеджер року»Андрій Карпій - генеральний директор компанії "I Українська радіо група", президент Всеукраїнської громадської організації працівників телебачення та радіомовлення "Телерадіомовна асоціація України", директор ТРК "Клас", головний спеціаліст і технічний консультант ТРК "Нова хвиля", генеральний продюсер Всеукраїнської радіомережі "Мелодія", та міжнародної мережі радіостанцій "Стильне радіо". У 2005 р. на 10-му Міжнародному фестивалі журналістики «Віра. Надія. Любов» Андрій Карпій переміг у номінації «Керівник мас-медіа року». 2006 року Андрій Карпій обраний Президентом Всеукраїнської громадської організації Працівників телебачення і радіомовлення «Телерадіомовна асоціація України», метою діяльності котрої є задоволення і захист законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, а також сприяння розвитку національної телебачення і радіомовлення. У 2007 р. Андрія Карпія було удостоєно срібної медалі «15 років Незалежності України».
За підсумками багатьох рейтингів українських маркетингових компаній, «Перша Українська радіо група», очолювана Андрієм Карпієм з 2002 року, визнана однією з лідерів медіаринку України. Унікальність компанії полягає у тому, що в ній представлені різні сфери медіабізнесу. До її складу входять такі радіостанції, як: Всеукраїнська радіомережа «Мелодія», «Стильне радіо», MFM STATION, «Радіо «Luxx FM», а також Перший муніципальний телеканал у Донецьку. Кожен з цих проектів є абсолютно унікальним. Головною зброєю у побудові бізнесу Андрія Карпія є потужний творчий потенціал людей, запрошених із різних куточків України.
У межах Другого Київського Міжнародного Медіа Форуму у доповіді «До України приходить завтра! Модель поетапної інтеграції аналогового радіомовлення в на основі High Definition-технології (HD Radio)» А. Карпій презентував модель поетапного переходу аналогового радіомовлення на цифрове з використанням унікальної технології HD Radio. За першість у впровадженні в Україні цифрового радіомовлення і доручення нашої держави до кращих стандартів радіомовлення Андрій Карпій був нагороджений у фіналі Міжнародного Академічного рейтингу «Золота Фортуна».

Освіта
Вища, Донецький Державний Університет, факультет радіофізики.

Контакти
Пр-кт Тичини, 2, Київ, Україна, 02098
Web-сайт: www.urg.ua