Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2008  ->  Світлана Лобода, Номінація «Оригінальний стиль виконання»
Номінант:
Світлана Сергіївна Лобода.
Українська естрадна співачка.

Номінація:
«Оригінальний стиль виконання»


За створення власного сценічного образу та творчі експерименти.


Світлана Лобода –неординарна співачка української сцени. Перша і схоже єдина співачка, яка дозволила собі експерименти на котрі не наважилися інші гравці вітчизняного шоу-бізнесу.

Чутлива, досить епатажна, ексцентрична Світлана Лобода відкрила зовсім новий стиль спілкування із глядачем та слухачем. Вона подарувала шанувальникам той посил якого так не вистачало в українському шоу-бізнесі: класично-еротичну та витончену манеру виконання.

Творчий шлях Світлани є цікавим та багатим на знаменні події. Сольна кар'єра Світлани розпочалася із співпраці у складі гурту «Капучіно», який згодом співачка залишила відчувши тісні рамки маленького дівочого гурту. Світлана пішла далі і заблищала в якості головної солістки мюзиклу «Экватор», що мав шалений успіх у публіки. Слідом за цією подією Світлану помітив відомий продюсер Костянтин Меладзе, який запросив молоду співачку прикрасити собою тріо «Віа Гра». Вже у пісні «Біология», яку публіка охрестила «сексуальним блокбастером», можна насолодиться вокалом экспресивної Лободи. Однак, не зраджуючи своїй звичці, не боятися кардинальних змін, вже через 5 місяців Світлана приймає рішення залишити шалено популярну групу «Віа Гра». Звістка миттєво з'являється в ЗМІ, недоброзичливці пророкують Світлані творчу загибель та безвісність, близькі друзі - тримають кулаки та не сумніваються, що співачка прорве творчі ефіри. Друзі виявилися праві!

Лобода знімає відвертий кліп «Черно-Белая Зима», який було визнано найепатажнішим кліпом 2004 року. За Світланою міцно закріплюється статус популярної сольної виконавиці. Лише за рік вона закінчує роботу над дебютным альбомом «Ты не забудешь» и презентує його широкому загалу. Тріумф! Лобода робить вивід: вона на вірному шляху.

Співачка сміливо слідує обраному стилю, який викликає багато різнобічних емоцій та критики, вражає та шокує, але не залишається не поміченим. Світлані вдалося надати музиці властивий самій співачці своєрідний шарм. Згодом, Світлана знімає кліп «Чёрный ангел» зі своєю подругою Надією Мейхер. …..

Не без активної участі Світлани на телеканалі «Новий канал» виходить телевізійна програма «Шоуманія», де Світлана стає ведучою. Рейтинги зашкалюють, а співачка дивує та експериментує зі своїми образами в ефірі.

В цей же період Світлана Лобода відкриває власну туристичну агенцію «Happy Vacations». Продовжуючи серію бізнес проектів, 18 жовтня 2007 Світлана організовує власну фотовиставку, де вона презентує своїм шанувальникам роботи, що були зроблені під час подорожі у Індію. Метою виставки стала допомога дітям-сиротам та дітям хворим на онкологічні захворювання.

До створення альбомів та музичних кліпів Світлана долучає кращих режисерів, аранжувальників, акторів та танцюристів, що дає змогу створити якісний продукт, який здобув популярність серед слухачів України, Росії та зарубіжжя. Новий альбом «Не Мачо» , створений у 2008р. не став винятком. Сингл «Не мачо» став основою першого всеукраїнського гастрольного туру співачки, старт якого відбувся у вересні 2008 року. Шоу, яке презентує в турі Лобода є справжнім европейським рівнем. Ім'я Світлана Лобода завжди пов’язане з творчими експериментами, одночасно успішних і сміливих задумів. Так, співачка відкриває власну лінію одягу «F*ck' n' macho», що здобула шалений успіх серед широких мас.

Восени 2008 року Світлана Лобода виступає режисером власного кліпу на пісню «За что?». Нова композиція і відео робота активно ротуються на телебаленні та в радіоефірі. Лауреатка «Національного Олімпа» Світлана Лобода по праву отримує нагороду в номінації «Оригінальний стиль виконання» за створення власного сценічного образу та творчі експерименти.