Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2008  ->  Яцек Аустен Голова правління Страхова Група «PZU Україна»
Яцек Аустен, 54 роки. Здобув освіту в Гарвардському університеті, United States Department of Agriculture, Transportation and Marketing Division. Має багаторічний досвід роботи в торгівлі та логістиці, управлінні компанією, співпраці зі Світовим Банком, державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування в Польщі, в співпраці з медіа та ін. З квітня 2007 року очолює правління СК «PZU Україна».

Страхова Група «PZU Україна» - це дочірня компанія визнаного лідера польського ринку фінансових послуг і провідного страховика Центральної та Східної Європи - Страхової Групи «PZU». Крім страхової діяльності Група «PZU» також керує пенсійним та інвестиційним фондами. Серед усіх фінансових установ Центральної та Східної Європи саме Групі «PZU» було присвоєно найвищу рейтингову оцінку – «А-» (Standard&Poor’s). Група має дочірні компанії в Україні та Литві.

Страхова Група «PZU Україна» - це вдале поєднання 15-річного українського досвіду з 200-річними європейськими традиціями бренду PZU в страхуванні. Всеукраїнська мережа компанії нараховує 84 представництва, в кожному з яких клієнту приділяється належна увага і пропонується високий рівень обслуговування за європейськими стандартами.

До складу Страхової Групи «PZU Україна» входять:
- ВАТ СК «PZU Україна» (ризикове страхування),
- ВАТ СК «PZU Україна» страхування життя»,
- ТОВ «СОС Сервіс Україна» (медичний, технічний та інші види асистансу, інформаційний сервіс),
- ТДВ «Інтер-Ріск Україна» (послуги з забезпечення відшкодування збитків при дорожньо-транспортних пригодах в Україні і за кордоном).

Яцек Аустен, як керівник СК «PZU Україна», має на меті побудувати фінансово здорову компанію, тому дотримується зваженого підходу до розвитку бізнесу. Оскільки на його думку головним для компанії є довготривале комфортне співробітництво з клієнтом, а не короткостроковий фінансовий ефект, важливим фактором у роботі компанії є виконання зобов’язань перед клієнтами. Успіхом страхової компанії що розвивається не повинна бути лише швидко завойована доля ринку, а й спроможність її утримання. А для цього потрібно, щоб у клієнтів склалося і закріпилося позитивне враження про страховика. Стратегія СК «PZU Україна» полягає у завоюванні і утриманні клієнта високою якістю сервісу, щоб клієнт розумів, що застрахований в надійній компанії, і залишався з нею. В перспективі це вплине і на фінансовий результат, вважає пан Аустен.

Останні півтора року керівництво компанії приділяє велику увагу кадровій політиці, впроваджує нові методи управління. Введено ряд нових продуктів, покращено обслуговування клієнтів, реформовано службу врегулювання збитків. Для прискорення процесу отримання виплат клієнтами введено спеціальну ІТ-систему, яка дозволяє оперативніше вести облік договорів і в цілому прискорити усі процеси в компанії. Вперше в історії компанії було розроблено бізнес-плани для усіх регіональних підрозділів, налагоджено в регіонах електронний документообіг.

Крім того компанія постійно розширює ряд додаткових послуг, які будуть надаватися клієнтам окрім повернення збитків. Насамперед розвивається діяльність компанії «СОС-Сервіс Україна», котра обслуговує постраждалих відразу після страхового випадку. Пропонується ремонт на якісних СТО, з якими співпрацює компанія, або пошук покупця для машини, що не підлягає ремонту та ін. Усі ці кроки сприяють успішному динамічному розвитку компанії.

Однак головною перевагою СК «PZU Україна» є статутний капітал, що значно перебільшує капітали більшості страхових компаній, які функціонують на українському ринку, і, відповідно, фінансові резерви, що є свідченням фінансової надійності компанії і гарантією безпеки її клієнтів.

Свідченням надійності та динамічного розвитку СК «PZU Україна» є фінансові показники за 9 місяців 2008 року:

- Нараховані премії 106,55 млн. грн.
- Сплачені відшкодування 67,99 млн. грн.
- Страхові резерви 100,32 млн. грн.
- Cтатутний капітал 306,23 млн. грн.
- Активи 243,53 млн. грн.

Вже протягом 5-ти років СК «PZU Україна» утримує провідні позиції в рейтингу ділового видання «Бізнес». Це визнання стало підтвердженням надійності і стабільності компанії. Лідерство компанії на ринку підтверджують також такі рейтинги, як «Insurance Top», «ТОП-100. Кращі компанії України» («ІнвестГазета»), «Гвардія 500» («Галицькі Контракти») та інші. Щорічно СК «PZU Україна» входить до числа лідерів «Національного клубу страхових виплат». Ці факти свідчать про те, що компанія виконує свої зобов’язання перед клієнтом, успішно розвивається і підтверджує статус лідера українського ринку класичного страхування.

Страхова Група "PZU Україна"
вул. Дегтярівська, 62, 04112, г. Київ
тел.: +38 (044) 2386238, 5810400
факс: (044) 581 04 55
e-mail: mail@pzu.com.ua
http://www.pzu.com.ua