Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2008  ->  «Сперко Україна» Виробництво ефективних препаратів«Виробництво ефективних препаратів»


За значний внесок у фармацевтичну галузь та якісну продукцію, що відповідає європейським стандартам

На ринку України компанія існує близько 10 років, активно розвивається і лідирує по ряду напрямів. Наш успіх був зумовлений професіоналізмом, активністю і доброю волею іспанських інвесторів і українських підприємців. Інвестором з іспанського боку є фірма «Украфарма», серед засновників якої – фармацевтична група «Алькала Фарма», одна з найбільших в Іспанії фармацевтичних компаній (у минулому – іспанський філіал всесвітньо відомої фірми «Глаксо Велком»).
Пріоритетним напрямом підприємства є забезпечення високої якості продукції, що випускається. За допомогою іспанських фахівців на заводі упроваджена система контролю якості, яка застосовується в Європі на фармацевтичних підприємствах, що мають сертифікат GMP. При цьому контролюється вась процес виробництва, починаючи з оформлення заявки на сировину і закінчуючи відвантаженням продукції клієнтові. Тобто, ми забезпечуємо повний цикл роботи з препаратом: від його розробки до появи на ринок.
Компанія купує субстанції виключно європейського виробництва для того, щоб забезпечити споживачів препаратами, ні в чому не поступливими зарубіжним аналогам.
Звичайно ж, на поверхні лежить ще один секрет успіху. Люди – ось той чинник, який вирішує дуже багато чого. Колектив – наша гордість. Співробітники з великим досвідом і високим професіоналізмом залишаються нашим козирем. Це забезпечується постійним процесом навчання: регулярними тренінгами, дистанційним і самонавчанням.
Зараз «Сперко Україна» стоїть на порозі великої реконструкції, здійснення якої дозволить отримати сертифікат GMP. Стандарт GMP необхідний для виходу на ринок Європи. Теоретично в 2009 р. всі фармацевтичні виробники України повинні перейти на цей стандарт, оскільки він є національним.
Найближчим часом завод планує ввести нову технологію гранулювання, а також лінію м'яких желатинових капсул і фітопрепаратів.
Завдяки якості продукції компанія «Сперко Україна» увійшла до десятки лідерів серед українських виробників (за матеріалами бази даних Фармстандарт).
На заводі сьогодні працює п'ять ліній, на яких виготовляються розчини, суспензії, свічки, мазі і капсули.
Асортимент продуктів «Сперко Україна» налічує 18 найменувань.
Зокрема препарати Нокспрей і Нокспрей-бебі займають 1-е місце серед назальних деконгестантов в Україні. Речовину, що діє, для цих препаратів (оксиметазолін) купують виключно у німецького концерну BASF. Це гарантія європейської якості при лікуванні простудних і алергічних ринітів, випуск у формі спрея зручний в застосуванні, тривалість судинозвужувальної дії до 12 годин, а наявність у складі ефірних масел дозволяє зберегти природну вологість і комфорт в носовій порожнині. Ми також поклопоталися про маленьких пацієнтів: Нокспрей-бебі можна застосовувати вже дітям з 1 року, щоб "носики дихали вільно".
Хотілося б відзначити позитивну динаміку в рекомендаціях лікарів препарату Грамокс, з речовиною, що діє, – аммоксацилін, який нам поставляють з Іспанії Antibiotics Group. Грамокс А (капсули аммоксациліна 500 міліграм) успішно застосовується для лікування захворювань органів дихання у дорослих, а для дітей є зручні суспензії ГРАМОКС-Д в дозуванні 250 і 125 міліграм в 5 мл.
Поширеність різного роду дерматитів і запальних захворювань шкіри, спричинила за собою високу потребу в ефективному лікуванні цих нозологій. Сьогодні дерматологи Росії і Білорусії мають в своєму арсеналі препарат Кремген – комбінація антибіотика 0,1% гентаміцина і глюкокортікостероїда 0,05% флуоциноніда.
Кардіологи, терапевти, невропатологи і педіатри успішно почали призначати, давно очікуваний препарат Кардонат. Це справді унікальна комбінація L-карнитина, незамінної амінокислоти лізину і коферментних форм вітамінів В1, В6, В12 в кількостях, відповідних лікувальним добовим дозам цих вітамінів. Препарат відмінно проявив себе в наукових дослідженнях. Кардонат підвищує стійкість міокарда в умовах гіпоксії, нормалізує ліпідний обмін при метаболічному синдромі, прискорює утворення якісної сполучної тканини у вогнищі некрозу, після перенесеного інфаркту міокарда. Невропатологи давно позитивно оцінили наявність у складі Кардоната коферментних форм вітамінів групи В, а також високі нейро-, гепато-, кардіопротектівниє і властивості анаболізму. Тому Кардонат по праву є лідером анаболізму поліпротекторов.
Всі наші препарати гармонійно вливаються в повсякденне життя лікарів різних спеціальностей. Але ми не могли залишити осторонь гармонію відносин між чоловіком і жінкою. Місцевий контрацептив Еротекс від компанії "Сперко" на основі бензалконія хлориду, подарує природність відчуттів, гармонію у відносинах і стане надійним захистом інтимного життя.
Разом з цими відомими для професіоналів і споживачів лікарськими засобами, в портфелі компанії такі важливі препарати, як Гемоферон, Макротуссин, Кетодін, Седасен та інші.
Наш відділ науки постійно займається розробкою нових препаратів. У найближчі 2 роки готуїмось до випуску 12 високоякісних препаратів.
Ставка робиться на оригінальні і ексклюзивні препарати. Хочеться, щоб не тільки в Україні знали якість наших препаратів, які по своїй дії не поступаються імпортним. Препарати компанії «Сперко Україна» відомі вже в Росії і Молдові, попереду – фармринок Казахстану і інших країн.
Сьогодні зовнішня служба нашої компанії веде роботу у всіх регіонах України, а також в Білорусії, Молдові і Росії.

Адреса:
вул. 600-річчя, 25, м. Вінниця, Україна, 21027
E-mail: office@sperco.com.ua