Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2008  ->  Компанія VVS
«Провідний дистриб’ютор фармацевтичного ринку України»


За динамічний розвиток, впровадження сучасних технологій бізнесу та забезпечення найвищого рівня сервісу для клієнтів


Компанія VVS вже багато років є багатофункціональною компанією, яка надає повний спектр послуг фармацевтичної дистрибуції, незважаючи на рівень клієнта: від маленької аптеки в селі до великої мережі в мегаполісі. Від того, наскільки швидко і якісно ми зможемо задовольнити потреби лікувальних і аптечних установ у фармацевтичній продукції, залежить не тільки наша репутація. Від цього залежить здоров'я, а іноді і життя багатьох людей. Ми з усією відповідальністю відносимо себе до інституту надійності та довіри і повсякденно підтверджуємо це своєю працею та досягненнями.

Якість продукції та оперативна доставка – девіз компанії в прагненні стати найкращим дистрибутором України.

З кожним роком послідовного та динамічного розвитку фармацевтичного ринку України зростає роль якісної складової сервісу що його надає компанія.

Вже сам девіз “Найкращим лікам Найкращий сервіс” обумовлює необхідність мати справу тільки з якісними ліками та виконувати зобов’язання щодо гарантованого зберігання якості лікарських засобів, під час їх перебування на шляху до нашого споживача - аптек та лікувальних закладів.

Зважаючи на це, в 2007 році в компанії розпочалась робота з побудови системи управління підприємством нового рівня, яка базується на використанні сучасних процесно-орієнтованих технологій управління. Основа цієї системи – прозора та якісна організація ключових бізнес-процесів (закупівля, продаж, розподіл товару, зберігання та транспортування) у відповідності з рекомендаціями стандарту ISO:9001 та стандарту належної практики дистрибуції (GDP).

Маючи систему управляння якістю, VVS може гарантувати суттєве підвищення своєї якості сервісу за складовими:
- коректність прийняття замовлення,
- безпомилковість формування замовлення та супровідної документації до нього,
- доставка замовлення в обумовлений термін,
- оперативне відпрацювання претензій,
- прозорість та гнучкість цінової політики

Такі гарантії ми сміливо надаємо нашим клієнтам, оскільки впевнені, що реорганізація ключових бізнес-процесів компанії у відповідності з ISO, неминуче надасть ще більш позитивних змін в обслуговуванні та змiцнить позиції лідера.

Однак відповідальність перед споживачами в нашому розумінні - це не тільки тверді стандарти якості продукції, що своєчасно поставляється, але і широта товарного асортименту. Ми прагнемо стати універсальним дистрибутором, щоб будь-яка аптека в потрібний момент часу могла придбати необхідний препарат кращої якості в необхідній кількості. Досвід та напрацьовані зв'язки, використання сучасних технологій дистрибуторського бiзнесу та управління, грамотний маркетинг, пропозиція необхідних послуг і підвищення кваліфікації персоналу, дозволяють нам говорити про готовність і надалі служити інтересам споживачів. Ми прагнемо рухатися вперед і надавати своїм партнерам послуги на рівні світових стандартів. Знаючи основні потреби партнера, знаючи вирішення його проблем і пропонуючи йому свою допомогу, ми бачимо значущість своєї роботи й впевнені в нашому майбутньому.

Сайт компанії: www.vvs-ltd.com.ua
Центральний офіс:
вул. Промислова, 3, с. Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., Україна, 08171
т./ф.: +380 44 406 05 50, 51, 52 e-mail: office@vvs-ltd.com.ua