Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2009  ->  В'ячеслав Биковець, Підтримка підприємництва в УкраїніБиковець  Вячеслав  Михайлович, в.о. президента Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України
Номінація:
«Підтримка підприємництва в Україні»


За вагомий особистий внесок в реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування  ринкової структури

Народився 10 жовтня 1956 р., село Степанці, Канівський район,  Черкаська область.
Закінчив  Київський  державний  університет ім.Т.Шевченка  в 1979 році, спеціальність – картографія, кваліфікація – географ-картограф.
Трудову діяльність Биковець В.М. розпочав в жовтні 1979 року  на посаді  інженера-картографа  Науково-редакційного картоскладального підприємства Головного управління геодезії і картографії при РМ  СРСР. З листопада  1983 року  по січень  1991 року  працював  інспектором  Подільського районного комітету народного контролю м. Києва, інспектором  – зав.відділом культури, народної освіти і охорони здоров’я Київського міського комітету народного контролю.
З січня 1991 року  по жовтень 1993 року Биковець В.М. -  референт, провідний, головний спеціаліст Правління Товариства книголюбів України.
В жовтні 1993 року  продовжує  трудову діяльність в  Київської філії Страхового акціонерного товариства “Саламандра”   на посаді  завідуючого відділом, заступником директора філії.
З вересня 1995 року по даний час  Биковець В.М. працює на різних посадах в Спілці підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, в даний час є в.о. президента Спілки.
Биковець В.М. є одним із засновників Спілки. Завдяки його ініціативі, творчому підходу до справи, професіоналізму Спілка стала визнаним та провідним, широко відомим в Україні і зарубіжних країнах громадським об'єднанням підприємців. За 15 років свого існування організація зробила вагомий внесок в розвиток ринкових відносин в Україні, малого і середнього підприємництва, в захисті прав та інтересів  вітчизняних підприємців.
Багато зроблено об’єднанням  в напрямку створення нових робочих місць, задоволення потреб населення країни у товарах та послугах, для активізації підприємницької діяльності. Зараз Спілка об’єднує понад 13 тис. підприємців і підприємств різних форм власності , має регіональні відділення, співпрацює з усіма гілками влади як на державному, так і на місцевому рівні, представляє інтереси підприємців при формуванні та реалізації державної політики в сфері малого та середнього бізнесу.
Биковець В.М. є ініціатором і активним учасником проведення багатьох конференцій  з проблем розвитку підприємництва. Він приділяє багато уваги питанням розвитку бізнес-асоціацій, їх ролі в побудові і розвитку демократичного суспільства в Україні.Він є автором багатьох статей з проблем діяльності бізнес-асоціацій, їх ролі в розвитку і підтримці підприємництва в Україні.Биковець В.М. приділяє багато уваги вирішенню проблем, що стоять на заваді розвитку малого бізнесу. В якості експерта він неодноразово залучався до роботи над розробкою проектів законодавчо-нормативних актів, що стосуються підприємництва.Биковець В.М. має заслужений авторитет серед лідерів громадських підприємницьких  об'єднань та підприємців. Він є головою Громадської колегії при Держкомпідприємництва України, головою Комітету підприємців малого і середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України, членом правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, членом Ради підприємців України при Кабінеті Міністрів України  та інших громадських формувань.За самовіддану працю, вагомий особистий внесок в реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування  ринкової структури в Україні Биковця В.М. нагороджено Подяками Прем’єр-міністра України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною відзнакою Мінпраці “Знак пошани”, Почесною грамотою Київського міського голови, Подякою Голови Київської міської державної адміністрації.