Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2009  ->  Володимир Логвиненко, Новинка року
Володимир Логвиненко, підприємець і винахідник гри Wecanomy нагороджений премією «Український Національний Олімп» у номінації «Новинка року»


Логвиненко Володимир Анатолійович, народився в селі Беркозівка Канівського району Черкаської області 11 серпня 1982 року. Громадянин України. 2000-2004рр. Навчався в Київському інституті банківської справи, здобув спеціальність бакалавра за напрямком “Облік і аудит в банках”. 2004-2006рр. Навчався в Київському національно-економічному університеті, здобув спеціальність магістра за напрямком “Облік і аудит”.
Пройшов ряд спеціалізованих навчальних програм по фінансам, маркетингу і рекламі, ораторському мистецтву, управлінню, іноваційним технологіям. Зараз консультує з питань підприємницької діяльності, розробив і впровадив ряд навчальних програм по розвитку підприємництва з використанням інноваційних технологій. Розробив власну настільну фінансово-економічну навчальну гру і програму навчання по ній. Займається координацією і розробкою інтернет соціальних програм, підтримкою національного виробника.
У 2009-2010 рр.. розробив проект Wecanomy - гра модель життя людини, граючи в яку, він може побачити куди його приведуть життєві стратегії, які він використовує в даний момент. Клуб  Wecanomy - це місце, де збираються однодумці, які хочуть змінити своє життя на краще, але поки що не знають як. Моделюючи своє життя з допомогою «Вікеноміі» і досвідченого наставника, учасники можуть зрозуміти де вони знаходяться в даний момент, і виробити нові стратегії, які приведуть їх до фінансових успіхів. Клуби отримують велику підтримку від Компанії, яка полягає в проведенні навчання, супроводі, допомоги в реалізації Старт-ап проектів, консультаціях.
Клуби формують співтовариство активних та творчих людей, здатних підтримувати і розвивати підприємництво на всіх рiвнях з усіма можливостями, запускати проект від ідеї до реалізації продукту компанії, знаходити нові вирішення важливих завдань, навчатися з більшою ефективністю, створювати нові робочі місця і цінності, більш ефективно досягати поставленої мети, створити сприятливий дружній інвестиційний клімат для підтримки інновацій та багато чого іншого в рамках законодавства і позитивно-продуктивної взаємодії між собою.