Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2009  ->  Фестиваль Трипільське коло, Культурна подія 2010 рМіжнародний еко-культурний фестиваль Трипільське коло, що проводиться під творчим керівництвом Олеся Журавчика нагороджений премією «Український Національний Олімп» у номінації «Культурна подія року»

Міжнародний еко-культурний Фестиваль «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО» має чотирирічний цикл. Кожен Фестивальний рік носить тематику однієї зі стихій природи:Вода, Земля, Повітря та Вогонь. Кожен Фестиваль циклу має власну мистецьку, освітню, екологічну і соціальну тематику. Мета Фестиваля: пробудити живий інтерес до історичної спадщини, зокрема, залишеної нам Трипільською культурою, запропонувати альтернативні способи організації відпочинку для сім`ї та молоді, відродити та інтегрувати в сучасний світ різноманітні етнічні традиції, поєднуючи їх з елементами сучасних досягнень в галузях культури, освіти, виробництва, менеджменту та інших сфер життя. Фестиваль об’єднує в собі оздоровчі, спортивні, музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі етно-програми.
Завдання фестивалю:
-- популяризація культурно-історичних земель Трипільської цивілізації у взаємодії з утвердженням високих європейських стандартів розвитку культури та туризму;
-- залучення до міжнародних туристичних маршрутів об’єктів культурної спадщини України;
-- сприяння розвитку зеленого туризму у Київському регіоні;
-- забезпечення якісного сімейного культурного відпочинку, що відповідає міжнародним стандартам;
-- популяризація здорового способу життя, реалізація спортивно-оздоровчих заходів;
-- формування позитивного екологічного мислення;
-- реалізація освітніх програм, сприяння міжнаціональній та міжконфесійній толерантності і взаємодії;
-- збереження і актуалізація національної мистецької спадщини.
Провідним завданням Фестивалю є сприяння розвитку туристичної інфраструктури Київської області в рамках підготовки до Євро-2012.