Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2010-2011  ->  Фестиваль Трипільське коло, Культурна подія 2010 р 

Номінація : Культурна подія 2010 р


Однією із звичних асоціацій, що виникають від слів «Трипільське Коло», є відчуття свободи та простору для творчості. Власне, це формує потребу і становить основу для формування творчого сектору фестивалю.

 Від загального до конкрентного:

      Фестиваль — комплекс заходів, джерело актуальних ідей, що створює платформу для спілкування, творчості, відпочинку.

«Трипільське коло» виступає інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецтва споглядання і споживання до мистецтва творення, із пасивного існування до повноцінного гармонійного життя.

Таємниче ж Трипілля як культура цивілізації, що власне була створена і відома завдяки творчості, є приводом для бурхливого мистецького і пізнавального процесу. На його основі проект об’єднує в собі музичні, освітні, екологічні, спортивні та інші розважальні і просвітницькі програми.

Кожен відвідувач сприймається творцем оточуючого світу. Тому фестиваль саме через комунікацію і мистецтво дає зрозуміти значущість людини, цінність власного життя, гармонійного відношення до здоровя, природи, суспільства і активізує її до позитивних змін свого існування, своєї громади, своєї держави.

Фестиваль – це далеко не музичний концерт чи творча виставка!

«Трипільське Коло» - це можливість розвитку через новий стиль життя, комунікації, творчість, де кожний виступає активною особистістю. 

Тел :> (044) 331 82 70,  
(097) 5697437, 

(067) 5251247
 
info@tkfest.com.ua
www.tkfest.com.ua