Головна  ->  Лауреати  ->  Лауреати 2010-2011  ->  ТОВ «Завод офісних та спеціальних меблів», Багаторічний досвід та сумлінна праця 

 

Номінація : Багаторічний досвід та сумлінна праця

 

Більше 60 років існує на ринку меблів Товариство з обмеженою відповідальністю “Завод офісних та спеціальних меблів”.

Сьогодні - це одне з стабільно працюючих підприємств в Україні. Володіє досвідом розробки та виготовлення продукції, здатної задовільнити будь-які потреби замовників як на теріторії України, так і за її межами. Постійно розширює виробництво та впроваджує випуск нової продукції.

Підприємство спеціалізується на виготовленні меблів офісного призначення, спеціальних меблів для медичних установ, учбових та дошкільних закладів, лабараторій, бібліотек, готелів та інше.

Продукція заводу має Гігієнічний висновок органів Санепіднагляду, затверджений Міністерством охорони здоров’я, гриф Міністерства освіти “рекомендовано Міністерством освіти та науки України”, Сертифікат відповідності, виданий органом із сертифікації продукції, протокол періодичних випробувань продукції, затверджений науково-технічним випробувальним центром меблів.

Офісні меблі, виготовлені підприємством, користуються попитом та мають ряд іменитих замовників. Сучасні вироби можна побачити у “Фонді державного майна України”, ВАТ ХК “Київміськбуд”, ДН ВП “Електронмаш”, Державна податкова адміністрація України, КП “Позняки-інвест”, Академія управління МВС України, Національна академія державного управління при Призидентові України, Центр серця, дитячі садочки та школи у Дарницькому, Святошинському, Деснянському та інших районах міста та Київської області.

НАША АДРЕСА:
03142, м.КИЇВ
бульв. Ак.Вернадського, 24

 КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
приймальна: +38 (044) 424-31-63
відділ збуту: +38 (044) 424-31-63
маркетинг – тел/факс: +38 (044) 424-14-36
салон магазин: +38 (044) 424-68-74
E-mail:    market@zosm.com.ua 
http://www.zosm.com.ua